Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns pasikat ez izgatja?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasikat ez izgatja? Ez már biszexualitás?

Figyelt kérdés
Láttam videókat, ahol heteró pasiknak verik ki. Cum controll jelleggel. Mindig izmos, stb srácok farkát verik. Azonban ez engem izgat. Ez biszexualitás lenne? A kérdés azért is bennem van, mert mindkét szerep izgat. Mert tetszik, hogy a másik ott van megkötve és én dönthetek az élvezéséről. Sőt láttam videót ahol a pasi szolgája volt a srác. Abban is volt izgató. Biszex lennék?
2018. ápr. 5. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekben a játékokban én is benne lennék, ha valaki vevő rá.
2018. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak simán kamerán keresztül, meg mindenféle perverz, szexuális dolog megbeszélésére szeretnék partnert találni, de az sem megy :/.
2018. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem is izgatnak az ilyen dolgok, bár inkább a szolga szerep :D

Bár még sose próbáltam, de idővel mindenképp ki szeretném

2018. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekelnének engem az ilyen játékok.:)
2018. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lehet
2018. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg is tennéd egy másik srácnak?
2018. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!