Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitás tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitás tényleg sokaknál csak egy lépcsőfok a homoszexualitás felé?

Figyelt kérdés
úgy értem sokan tényleg csak hitegetik magukat azzal biszexek?
2018. ápr. 3. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Neeeem.
2018. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, simán lehet mindkét nemhez vonzódni.
2018. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
nem...
2018. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"sokan tényleg csak hitegetik magukat azzal biszexek"


Bár nem hívnám a biszexualitást lépcsőfoknak, de igen, vannak, akiknek nehezükre esik beismerni, hogy nem vonzódnak egyáltalán az ellenkező nemhez, ezért azt akarják hinni, hogy "csak" biszexek.

2018. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
NEM.
2018. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan tényleg csak hitegetik magukat, de inkább másokat. Mert ezt azért saját magad valószínüleg tudod, vagy ha nem akkor próbálod kideríteni, nem pedig hitegeted magad.

De olyan is van aki nem hisz a biszexualitásban, szerintük azok csak a saját nemükhöz vonzódnak, csak nem vállalják fel, mert könnyebb azt mondani hogy biszex vagyok. Na az hülyeség, mert igenis lehet mindkét nemhez vonzódni.

2018. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szexuálisan mindkét nemhez vonzódok, de érzelmileg csak a nőkhöz. Nőbe tudok szerelmes lenni, élettársi, házastársi közösséget kialakítani.
2018. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én férfiként csak nőbe tudok szerelmes lenni, de néha kell, hogy egy pasi is megdugjon. :)
2018. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Két kapura játszani jó :)
2018. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt írják, hogy csak az egyik nembe tudnak beleszeretni, viszont szexuálisan mindkettőhöz vonzódnak:

Ebben az esetben különböző a szexuális és a romantikus beállítottságotok. Biszexuálisak + heteroromantikusak / homoromantikusak vagytok.

(Ez nem kioktatás akar lenni, csak gondoltam, hátha jól jön valakinek, aki ilyen beállítottságú, de nem tudta, hogy nevezze :D)

2018. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!