Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon össze vagyok zavarodva....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok zavarodva. Biszexuális lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz, bocsi.


18 éves vagyok és sosem voltam még szerelmes, ráadásul egyetlen párkapcsolatom sem volt még.

Óvodás koromból emlékszem hogy a legtöbben "szerelmesek" voltak valakibe, míg nekem semmilyen ilyesmi érzéseim nem voltak. Gondolom ez óvodás és kisiskolás korban teljesen természetes, hiszen a legtöbb gyerek még nem elég érett ahhoz hogy teljesen megértse mi is a szerelem ill. szexuális vonzalom, ezért ez nem is zavar, csak azért írtam le, mert sok olyan történetet hallottam már, hogy aki homoszexuális az már óvodában is az azonos neműekbe lett szerelmes.p

Szóval kb. 6 éves lehettem mikor valaki a családomból mondott valamit a leszbikusságról. Természetesen akkor még fogalmam sem volt mit jelent ez a szó, míg valaki el nem magyarázta. Na, nem tudom hogy miért, de attól a pillanattól nagyon féltem hogy mi lesz ha én is leszbikus leszek. Mivel addig semmit sem éreztem a sem a fiúk sem a lányok iránt, azt gondoltam hogy majd ha felnőtt leszek akkor rájövök hogy melyik nemhez vonzódom.

Azért is furcsa számomra hogy ettől féltem, hiszen a családom nagyon elfogadó, semmilyen rossz dolgot nem mondtak nekem a homoszexualitásról, nem csináltak nagy ügyet a dologból, de valamiért én mégis szinte rettegtem hogy leszbikus leszek.

Ahogy teltek az évek nem igazán foglalkoztam a szexualitádommal, csak barátkoztam, játszottam, bla bla bla senkit nem érdekel.

De mikor felsős lettem, akkor kezdődött a pokol... A barátaim egyfolytában piszkáltak, hogy Mond már el ki tetszik!, Van már barátod?, X,y szerelmes beléd, járni fogtok?, és a többi.

Ez ment egész felső tagozatban, majd 8.-os koromban egyik osztálytársam odajött és feltette a millió dollaros kérdést "Te amúgy leszbikus vagy?"

Természetesen gondolkodás nélkül úgy tagadtam ahogy csak tudtam, nem is igazán jött fel többet ez a téma (az én jelenlétemben legalább is), viszont engem elgondolkodtatott a kérdés.

Vonzónak tartom a nőket? Igen.

Vonzónak tartom a férfiakat?

Igen.

Látom-e magamat egy kapcsolatban bármelyik nemmel is?

Nem igazán.

Egyszerűen nem tudom magamat hozzárendelni egy másik emberhez mint romantikus partner.

Ugyanakkor vannak szexuális vágyaim, néha férfival, néha nővel. Néha úgy érzem tényleg leszbikus vagyok és nem érdekel az ellenkező nem, gyakran viszont pont fordítva van, és nem találom szexuálisan vonzónak a nőket.


Ahogy tükröződik ezen az kisebb esszén, nagyon össze vagyok zavarodva, nem tudom mit gondoljak.


Ha végigvergődted magad ezen a szövegen hát nem is tudom mit írjak... Köszi, értékelem hogy valakit érdekel a problémám, másfelől pedig eléggé unatkozhatsz.:(

Nem is tudom mit várok válasznak, csak úgy érzem ezt ki kellett írnom magamból. Ha van valami tanácsod, nagyon megköszönném ha megosztanád velem.

Köszi 18/L



2018. febr. 19. 02:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Símán csak éretlen vagy és döntésképtelen szerintem.

Ez a korunkra jellemző semmirekellőség jele... mit akarsz még hallani ?

2018. febr. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Kezdjük el ott hogy akkor ezek szerint nem voltál senkivel.. ezek alapján nem sok véleményed lehet próbáld ki valamelyik nemmel vagy mind kettővel és hidd el töddet megtudsz majd magadról..Csak képzelgéstől meg fantáziából nem tudsz meg eleget arról mit akarsz. Ezt tudom tanácsolni..
2018. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha eljutsz odáig hogy ki is próbálj dolgokat akkor kiderül hogy melyik kapura is játszol pontosan. 27/F
2018. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Így van, divathullám. Nem vagy te biszex, mindenki meg tudja mondani hogy a saját neméből ki a vonzó, akkor is ha az ember teljesem hetero. Ne gondolkodj rajta túl sokat, majd kinövöd, ahoz nem kell senikvel lefeküdni.
2018. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem vagy divatb**i és nem kell feltétlen egy farokba ülnöd ahhoz, hogy rájöjj mi a jó számodra mint ahogy a kedves 4-es és társai írták...

Nincs azzal semmi gond, ha biszex vagy! Nyugodtan kavarj fiúkkal és lányokkal is, ha nem akarsz kapcsolatot egyiktől sem, akkor csak szexelj, elégítsd ki a szexuális étvágyad ezáltal kielégült leszel és idővel arra is ráfogsz döbbeni, hogy a fiúkkal vagy a lányokkal érzed jobban magad. Ismerkedj, kavarj, flörtölj és majd rádtalál a szerelem is.

2018. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is hasonló cipőben járok. De ettől nem leszel divatból biszex vagy leszbikus. Szerintem értelmes vagy, írásod tükrözi. Az előttem szólónak igaza van, próbáld ki mind kettő nemet, amit jónak látsz. Én is így fogom fel, ami jön az jön, bár én inkább a lányok felé húzok, szóval kevés fiú van aki megdobogtatja a szívem, de ettől még én sem mondom magamról, hogy leszbikus vagyok, hiszen bármi lehet.
2018. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom, ezt a sok hülyét, na látszik, hogy ezek sem mentek végig ezen az egészen.


Amikor olyan 15-16 voltam, én is ugyanazt éreztem, amit te, és nekem is volt egy olyan időszakom, hogy féltem, hogy leszbikus leszek. (Nyilván aki bivat.b.u.zi, az fél attól, hogy leszbikus lesz......) Bár mondjuk én veled ellentétben szerettem volna társat, lett is, azóta is együtt vagyunk. Lánnyal sosem voltam, de tudom, hogy nagyon vonzanak, és velük is simán tudnék kapcsolatban lenni, nem kell ahhoz ezt kipróbálni. Ha most úgy érzed, hogy mindkét nem vonz, akkor valószínűleg tényleg így is van. Gondolom most azt hiszed, hogy ez milyen gáz, pedig nem az, sok ember van még rajtad kívül így, olyanok is, akikről nem is gondolnád, vagy éppen akik a leghangosabban tagadják.


Nem tudom pontosan mi volt a kérdés, de nyugodj meg, nincs veled semmi baj, és ne hallgass ezekre a buta emberekre.


26/B/N

2018. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ezzel pontosan így voltam, ameddig meg nem ismertem a mostani párom. Ennek már 12 éve. Vele minden jött elsőre. Nahde... A lányok is nagyon tetszenek, de nem úgymond párkapcsolat szintjén, hanem a finomság, az érzékiség, puhaság. Szinte természetes a számomra pl egy csók egy lánnyal, sokkal könnyebben megy, mint ment az valaha is bármelyik fiúval. Amióta a mostani párommal vagyok lánnyal is kipróbáltam, persze a párom is ott volt. Neki nem tetszett a lány, így ő nem feküdt le vele. Ez tudom, a legtöbbeknek mocskos, meg perverz.... Pedig csak sima élvezet. Ne ilyedj meg tőle, ha így érzel, nem vagy ezzel egyedül, csak sokan túl prűdek meg buták, hogy kiélvezzék a dolgokat
2018. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy biszexuális vagy ha a lányokhoz is vonzódsz, bár szerintem ez az egész amit érzel főleg azért lehet mert még tapasztalatlan vagy, amivel semmi baj nincs, ahogy azzal se ha biszex vagy. Amit írtál, az alapján úgy gondolom, hogy csak azért nem tudsz kapcsolatban lenni senkivel, mert nem találtad meg a megfelelő személyt hozzá. Amúgy meg fiatal vagy, próbáld ki fiúval is meg lánnyal is, és meglátod, hogy milyen lesz :)
2018. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt okozzák a hülye felnőttek, akik a gyerekek előtt olyanokról beszélnek, amikről még nem kellene. Csak egyszerűen beléd került egy olyan félelem, amit azóta sem tudsz kivetni magadból. Talán el kellene menned pszichológushoz, hogy segítsen ebben.
2018. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!