Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, ha így állok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha így állok az életemhez? Van rajtam kívül más is, aki így gondolja?

Figyelt kérdés

22 vagyok és még 3 évig biztosan egyetemen fogok tanulni. Normális, hogy amíg tanulok, addig nem akarok komoly kapcsolatot? Csak kavargatni fiúkkal, lányokkal. Nehéz szakon tanulok, így nem is értem, hogy hogyan fér bele egyeseknek az idejükbe egy párkapcsolat. De ha őszinte akarok lenni magammal, nem fogom teljesen a tanulásra. Egyszerűen jó ilyen téren szanadnak lenni.


Szerintetek fog ez a hozzáállásom változni? Mert már 22 évesen szerintem a többség nem így gondolja. 18-19 évesen oké, de hamar kiöregszik az ember a könnyű ismerkedési lehetőségekből.


22/F



2018. márc. 26. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, azt meg senki nem tudja mi lesz 2-5-10 év múlva, felesleges is parázni rajta. Ha meg a nagybetűs családi életet terveznéd az még rosszabb lenne, mert akkor ott van az óóóóóriási pofára esés lehetősége.
2018. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hamar kiöregszik az ember a könnyű ismerkedési lehetőségekből.

Ja, kb 50 évesen:D

Azért ha jól nézel ki, főleg férfiként, simán kalandozhatsz még jó sokáig.

A fiatal lányoknak bejönnek a tapasztaltabb pasik is, csak öltözködj fiatalosan, tarts lépést a korral, adj magadra..

Amúgy normális, bár nem értem miért keresel kifogásokat.

Ha te úgy döntesz, hogy kalandozol oké, ne fogd semmire, ez egy teljesen legitim döntés, nincs szükség kifogásokra.

Az a lényeg, hogy úgy feküdj le, hogy tudod, maximálisan úgy töltötted a napot, ahogy neked jó,és olyan irányba fog menni holnaptól az életed, ahogy te szeretnéd.

2018. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Mennyire igaz, hogy a ló túloldalán ott van a pofára esés lehetősége.

És hát igen, eddig mindig úgy feküdtem le, hogy így milyen jó, csak a napokban éjszakázok azon gondolkodva, hogy biztos megfelelő-e ez így. De miért ne lenne az? :D Teljesen igazatok van. Danke.

2018. márc. 27. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A te èleted azt csinàlsz vele amit akarsz.


Mit akarsz,megrősítèst,hogy jó ahogy èled az èleted?


Te,figyelj csak!

Szerinted jó az,hogy nem fogyózom,pedig az orvos erősen tanàcsolta?

Nem szeretnèk fogyni,mert egyszerűen jó ilyen tèren szabadnak lenni.

2018. márc. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 évesen még senki sem öregszik ki a könnyű ismerkedési lehetőségekből. Éld az életed, ismerkedj, és biztos lehetsz abban, hogy pontosan tudni fogod, mikor jott el az ideje a komoly kapcsolatnak.
2018. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, sok egyetemista így áll hozzá meg a korosztályod nagy része, de ezzel nincs baj, fiatal vagy és még nem szeretnél elköteleződni, csak élvezni az életet.
2018. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj.:) Én is dugnék :D
2018. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!