Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Meleg téma!

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat várok!

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Szívesen felfedezném vele a szex világát. Többször is megkérdezte már tőlem, hogy leszopnám-e. Én igent mondtam, de nem történt semmi. :D Más lányos fiúkat is megkérdez, nem csak engem. Általában akkor szokott kérdezni, amikor más is vele van. Amikor egyedül van akkor nem, de látom rajta, hogy kedvel. Szerintetek csak hülyéskedik vagy tényleg benne lenne a dologban? Heteroszexuálisként ez mennyire természetes viselkedés a részéről? Vagy lehet, hogy mégsem hetero?!

Tisztában vagyok vele, hogy ti ezt nem tudjátok helyette megmondani. Csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.



2014. nov. 2. 22:47
 1/5 anonim válasza:
63%

Hàt szerintem elég baj,ha nem is ismerkedik meg semmi hanem az az első kérdése hogy leszopnàd e.Te mondod a vàlaszod aztàn röhög rajta egyet.

Igénytelen és egyben undorìtò ha egy fiú ilyen,szoba nem àllnék vele,de ezt neked kell eldöntened.

2014. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szopat.
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Heteró vagyok de ilyet az első pillanatban tuti nem mondanák a csajnak hacsak nem viccelnék de még viccnek se szeretik!😀
2014. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanácsom az,mássz rá legközelebb ott mindenki előtt csókold szájon,majd akkor észreveszi magát!!

Saját példa alapján javaslom.

2014. nov. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyít téged.
2014. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!