Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagy leszbikus lányok, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagy leszbikus lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy biszex lányként a férfi partneretekkel vagy barátotokkal együtt kerestek egy lányt harmadiknak.


Majd miután sikerült találni valakit, annyira élvezitek a lánnyal a szexet, hogy szinte beveszitek a lányt a kapcsolatba és a pasi kicsit háttérbe is szorul, legalábbis szex téren.


Még mindig szeretitek és kívánjátok a pasit, csak sokkal kevésbé mint korábban, és a lánnyal sokkal jobb a szex, a pasin eleinte látszik is hogy nehezményezi a dolgot.


Viszont amikor leültök megbeszélni, és felvetitek hogy akkor talán a legjobb lenne ha szakítanátok, akkor a pasi megijed és megígéri hogy sosem fog emiatt szólni többet.


Ezután minden jól alakul, a lány később hozzátok költözik és hármasban éltek, de a pasi még mindig háttérbe van szorulva a szex terén, de nem szól emiatt. Sőt azt is mondja, hogy még élvezi is. Szex közben mostanában már csak veri, de láthatólag nagyon élvezi.


Szerintetek ő szeret így élni vagy sem? Helyes ezt így folytatni?


A helyzetet még komplikálja, hogy az új lány stílusa kicsit nyers, a humora is csípős, rendszeresen beszólogat a pasinak.


De nincsenek rosszban, a pasi ugyanúgy masszírozza meg bókol neki is, mint nekem. Csak a másik lánnyal nem szexelhet, ebben még az elején megegyeztünk.


Szerintetek ez így tartható hosszú távon?



#hármaskapcsolat
2018. jan. 31. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ocsmány ez a kommuna.
2018. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
97%
Huh..ez erős. Saját véleményem szerint ez nem fog hosszú távon menni. A három személyből valaki ki fog szálni, vagy épp hogy kette fogják magukat és lépnek le. Ez nem egy egészséges kapcsolat. Van egy ismerősöm aki ilyen helyzetben volt, de ott az lett a vége hogy a harmadik (lány) megkérte a pasit hogy válasszon közte és az eredeti párja közt. A ti helyzetetekben itt is ez lenne várható, csak nem a pasinak szegeznék a kérdést hanem neked.
2018. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva. El kellene döntened, hogy mit szeretnél, mielőtt egyedül maradsz. A pasid helyében én nem sokáig "élvezném" ezt a trojkát. Az, hogy a barátodnak szex helyett csak a hoki marad, önzőség a részedről, és a barátnőd részéről is. Sürgősen változtass!
2018. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a hármas felállás csak rombolni fogja a viszonyotokat. Ha most még nem is, de egy idő után ebből lehet egy jó nagy veszekedés és legrosszabb esetben mindkét személyt elveszíted. Én sosem mennék bele ilyen hármas dolgokba sem szexben, sem kapcsolatban, pont ezért, mert nem lehet egyszerre kétfelé figyelni és ugyanannyit nyújtani mindkét félnek. Szerintem választanod kell közülük. Te is tudod, hogy nem tudsz egyszerre kétfelé szakadni sem szexben, sem kapcsolatban, sem érzelmekben és már elég kellemetlen ez a helyzet. Valamelyiküket muszáj elengedned, ha nem akarsz még több sértődést és még nagyobb veszekedést.
2018. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Sok boldogságot!
2018. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy OFF lesz de:

1.Leszbikus soha az életben nem venne be pasit.

2.Attól,hogy biszex vagyok még nem mennék bele hármasba, az a pasi meg aki a szeme előtt csalja meg a barátnőjét meg is érdemli,hogy háttérbe szoruljon,én visszacsalnám és otthagynám az ilyet.

20/L

2018. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!