Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogyan nyíljak meg előtte?

Figyelt kérdés
Ha meglátom, mindig zavarban vagyok, és nem tudom mit mondhatnék neki. Nem sokat beszéltünk eddig, egyszerűen nem tudom, hogy mivel kapcsolatban beszélhetnék vele, úgy érzem hogy nincs vele közös témám.Nagyon tetszik nekem, de sajnos eléggé zárkózott vagyok, barátokat is igen nehezen szerzek. Az illető valószínűleg hetero, de ez nem biztos.

2018. jan. 28. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig csakis úgy van esélyed ha barátkozol vele. Nem fogja kitalálni a gondolataid.
2018. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással tutira bebukod, légy vagány, ne mutasd ki az érzéseidet, azt érd el nála, h ő mondja neked, nem pedig te..
2018. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindig úgy vagyok vele hogy ma tutira odamegyek hozzá, de ha lenne rá alkalmam, beparázok. Nem tudom mit beszélhetnék vele. Bókolni meg azért nem szeretnék vele, nem akarom hogy egyből leessen neki hogy tetszik nekem. Már annak örülnék ha barátként gondolna rám..
2018. jan. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!