Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok akik tervezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik tervezitek a comming out-ot Miért? (Ha nem tervezed ne válaszolj. )

Figyelt kérdés

Mire számitotok?

Ki/kik-nek mondjàtok el?

A párotok (ha van) már túl van rajta?

Ott lesz amikor elmondjátok?

Ha csak tervezi,hogy elmondja akkor szeretnétek ott lenni?



2017. nov. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tervezem.
2018. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi barátaim és anyukám tudják már. Mindig adta magát a szituáció.

Kevésszer volt olyan, hogy nem kérdésre válaszoltam vagy nem más coming outjához csatlakoztam.



Egyébként tervezem még az osztálytársaimnak és pár évfolyamtársamnak is elmondani, egyszerűen azért, mert hetente (többször) feljön a téma mindenhol, ahol ott vagyok és kérdés is jött már, hogy meleg vagyok-e.

Akkor letagadtam és emiatt folyamatosan azt érzem, mintha hazudnék. Igazából mondjuk tényleg azt teszem...


Nem tervezem egyébként úgy, hogy "na most akkor kiállunk a pódiumra és beszélünk", hanem amikor feljön a téma és valami kérdésforma jön ezzel kapcsolatban, akkor a kellő körettel tálalom a dolgot. :)

2018. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én elmondtam anyunak meg apunak megköszönték, hogy elmondtam. A "legjobb" barátomnak elmondtam és kinevetett
2018. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -remete- ***** válasza:
Nálam a feleségem tudja meg a közeli barátok és ennyi. Nem tervezem széles körben terjeszteni ugyanis ez magánügy senkinek nincs köze hozzá. Az a véleményem a szex az nem nyilvánosságra hozható dolog az intim. A heterok se dugnak mindenhol én se fogok.
2018. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves korom óta terveze. Majd 90 évesen elmondom valakinek akkor már a kutyát se fogja érdekelni
2018. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!