Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek könnyen ment az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek könnyen ment az első anál? Ha még nem volt tervezed? (L)

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést elirtam:anál
2016. aug. 23. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Fájt, mert nem volt túl gyengéd a dolog, azt gondolta ez is punci és betolta.

Konkrétan csillagokat láttam sikosító ide meg oda, két napig ülni se bírtam.

És ez egy kapcsolat volt (eddig is tartott).

2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem volt könnyű, picit fájt, de gyengéd volt a párom nagyon :)
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

én mindig nagyn gondosan tágítottam előtte először 1 majd 2 ujjal a lyukát minden nőnek. jól ki is nyaltam azt és síkosítóval is bekentem gondosat a bemenetét meg a farkamat is. imádták akkor is ha tövig toltam és tekergettem a derekamat h mindent érintsen a farkam odabent.

(20cm/5cm)

2016. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első próbálkozások kudarcba fulladtak és kellemetlenek voltak mert nem voltunk felkészültek. Az első sikeres akciónk pedig fenomenális volt! :)
2016. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de tervezem, bár eléggé fog fájni, egyelőre 2ujjam fér be.
2016. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Drága Hölgyeim. Miért jó az nektek ha seggbebasznak titeket?
2016. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán mert erőszakos volt Össze-vissza szakadtam és repedvtem szét mint állat több mint 3 hetig voltam korházban.. Azóta nem volt.( 22 / L)
2016. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk sem ment egyik alkalomról a masikra. Kellett par kísérlet mire eljutottunk odaig hogy mara mar élvezzük mindketten. Azóta rajongunk a popsiszexért 😜 Hetente-kéthetente egyszer kerítünk sort ra. A legjobb mikor beleélvez 😄 Soha nem gondoltam volna hogy valaha így fogom szeretni popsiba. 30/N 32/F
2016. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eleinte ujjal tágított hogy könnyebb legyen, de két ujja már nem fért be, nagyon paráztam tőle, aztán egyszer teljesen váratlanul zuhany közben becsúsztatta, és az nem volt kellemetlen, mert nem görcsöltem rá abszoltút, a szappan síkosította amit kellett, így jó volt. azóta egyszer vagy kétszer csináltióuk szárazon is, még idő kell, hogy összeszokjunk, de semmiképp nem akarnám hogy ez kimaradjon a kapcsolatunkból!
2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!