Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív bi fiúk, mi volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív bi fiúk, mi volt az első kapcsolatotok a saját nemetekkel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátom kiverte nekem 12 évessen
2017. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy transzi prostihoz
2017. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Haverral orál. Odavissza. :D

22F/bi

2017. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Elkerültem főiskolára, egy idegen városba, albérletbe, a szülővárosomtól vagy száz km-re 19 éves koromban.


Előtte semmi lehetőségem nem volt kipróbálni, akkor meg hirtelen enyém volt egy egész lakás minden hétvégén (a két lakótársam szinte minden hétvégén hazautazott, én ettől függetlenül csak havi egyszer).


Úgyhogy a neten leszerveztem egy találkozót egy velem egykorú sráccal. Az index HUSZ partnerkereső fórumán adtam fel pársoros hirdetést email címmel (igen, ez nem manapság történt, hanem még 2012-ben), amire jó néhányan jelentkeztek képpel.


Kiválasztottam a legnormálisabban beszélő és egyben legjobban kinéző korombeli srácot és megbeszéltünk találkát nálam. Aztán átjött ott aludni. Csókolóztunk, simogattuk egymást, szopott és én is kipróbáltam a szopást. Aztán megdugtam őt. Kétszer este, egyszer meg még reggel, mielőtt elment. Jó volt nagyon. Higiénikus, jól kinéző srác volt, a mai napig szép emlékkel gondolok arra az alkalomra vissza.

2017. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen egymásnak kiverés, majd tíz évvel később orál.
2017. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Leszoptam általánosban az osztálytársam, azóta ha kedvem tartja találkozzunk jól megrak meg jól leszopom.
2017. okt. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!