Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Léteznek olyan srácok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan srácok, akik szívesen kipróbálnák fiúval?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy léteznek olyan srácok, akik alapból nem melegek, de mégis szeretnék kipróbálni egy másik fiúval, hogy milyen a szex vagy olyanok akik éppen a fiúk felé kezdenek nézegetni?

2017. szept. 24. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat az osszes biszexualis fiu ilyen. Nem meleg, de tetszenek nekik a fiuk. De full hetero fiu tuti, hogy nem probalna ki semmi szexualis vagy romantikus dolgot fiuval. Pont ettol hetero valaki.
2017. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előfordulnak, nem kell nagyon sokat visszaolvasni :D

Pl én is :)

21F

2017. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És én is
2017. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anál mókákig mondjuk nem mennék el. (kettes voltam)
2017. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én hetero vagyok és sose nézegetek a fiúk felé. Ellentétben pl. kipróbálnám milyen sz . pni. De csak ennyi. Ez viszont már régóta izgat, és kicsit frusztrál is, nem tudom hova tenni a dolgot.


26/F

2017. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 - ne frusztraljon, a legtobb ember nem 100%-ban heteroszexualis. A jelek szerint te sem. Probald ezt elfogadni. Semmikepp se edd magad miatta. Nem szegyen, nem bun, nem baj.
2017. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is frusztrál, hogy nem voltam még pasival, pedig nagyon rajta lennék a szeren és nem tartom magam melegnek.
2017. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elég sok mindent kipróbálnék :) 22 f
2017. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem csak a kíváncsiság hajt, hogy milyen lenne ha egy srác cumizna le. De análba nem mennék bele...

37

2017. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Léteznek...létezem, hajt a dolog nagyon
2017. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!