Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan mondják, hogy kiprobálnák az orált, aztán mégse?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert amikor oda kerül a sor hogy megtegye akkor beijed. Nekem annó nem volt ilyen gondom és csodálatos élményben volt részem...
2017. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!

Nagyon beindul a beszélgetés sokszor privátban, erről is, aztán kihátrálnak, és nincs találkozás!

Nem is értem miért...

Olyan nincs, hogy ma még akarom, de holnap már nem!, szerintem...


Én mindig nyílt lapokkal játszom!

Mindig leírom a koromat (38), levélváltások, aztán elmarad a jelentkező egy idő után...

Pedig jó lenne, ha lenne valaki, aki mindenre nyitott, és jelentősen fiatalabb nálam!

Na mindegy, ez van...

2017. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám.De nem találni olyat aki benne lenne abban hogy egyoldalúan kipróbáljam. :(
2017. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak puncival volt dolgom, de sokszor foglalkoztat a gondolat, h milyen lenne, h vki lánynak használna... de csak úgy, h kényszerítene dolgokra, én magamtól nem.
2017. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert amikor villantani kéne a lompost vagy rábukni akkor már oda a bátorság. Plusz mindenki bizalmatlan és az első adandó alkalommal lelép.
2017. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A levelezésben mindenki bátor és merész, de randira sosem kerül sor.
2017. aug. 8. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Függ attól is hogy milyen korosztályban próbálkozol. Meg hogy mennyire vagy válogatós
2017. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy bi nem szerelmet keres, hanem tisztaság, diszkréció és kemény farok a szempont.
2017. aug. 8. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Hidd el a legtöbb meleg is így van ezzel. Aktívként én inkább azt tapasztaltam hogy a passzívok lépnek vissza.
2017. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok fiatal srác is beijed, csak nem értem miért!

Akár egyoldalúan is csinálnám fiatal fiúnak!, 18-20 év alattinak...

2017. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!