Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Léteznek olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk, akik csak orált akarnak?

Figyelt kérdés
27 éves biszex férfi vagyok és egy fiatalabb "havert" keresek, aki időnként kényeztetne. Nem viszonoznék semmit, mert engem az nem vonz, csak ha én kapom. Lehet önző hozzáállás, de létezik ilyen?

2017. jún. 25. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2017. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki.
2017. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem kérek viszonzást
2017. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én az oda vissza orált szeretem én is orál párti vagyok, de így csak olyan pasinak csinálnám, aki nagyon tetszik, hogy ne maradjon ki.:D
2017. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan szeretem az orált és a dugást is, oda, vissza, de ha a partnerem csak orált szeretne, és csak egy irányba, arra sem mondok nemet.
2017. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én igazán az oda-vissza orált kedvelem, fiatal fiúval!

Azt szoktam mondani, egyoldalúan is csinálnám, ha a partner nagyon bejönne!, leginkább a 20 ALATTI fiúk jönnek be...

2017. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress meg
2017. jún. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna. Sajna nehéz találni :(
2017. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak a másik oldalról. Én szertném kipróbálni milyen lehet kényeztetni valakit orálisan
2017. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen benne lennék úgy is ha csak én csinálnám. De így se találok senkit sajnos
2017. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!