Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan duci/molett/köv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan duci/molett/kövér nők, akik nem akarnak lefogyni, és szeretik magukat úgy, ahogy vannak?

Figyelt kérdés
Még sose találkoztam ilyen nőkkel, azonban nekem csak a kifejezetten duci/kövér nők tetszenek, de sajnos még ha találok is valakit aki tetszik, idővel le akar majd fogyni, és szerelem ide, vagy oda kevésbé fog tetszeni. Létezik olyan nő, aki szeret duci lenni? 22/F

2017. febr. 19. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos 10-ből 9 nő simán csak tervezgeti, hogy lefogy. Majd holnaptól..majd ha több időm lesz..maajd majd.. Szóval nyugodtan kezdj ki velük, több esély van rá, hogy csak tovább híznak. :D
2017. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én ismerek ilyen lányt, de ahhoz képest, hogy duci nagyon jól néz ki. És igen, ő elfogadja magát olyannak, amilyen. Mondanom se kell, hogy a férfiak nagyon odavannak érte.
2017. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez hogy jön a társkereséshez?
2017. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy akinek hozzám hasonló az ízlése, nem nagyon tud ilyen nőt találni... Ez szerintem egy társkeresési probléma, de lehet én értelmeztem valamit félre.
2017. febr. 19. 15:30
 5/7 tooHandsome ***** válasza:
Léteznek ilyenek csak az a baj, hogy ők pont a rondább kategóriába sorolhatóak és általában bunkók is de ezzel csak a gyenge önbizalmukat leplezik. Viszont van aki tényleg jó úgy ahogy van, akinek jól áll, hogy duci. Mondom ezt úgy, hogy nekem a vékony lányok tetszenek általában.
2017. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg :D

Lefogyni nem olyan egyszerű.

Sok duci ember hiába tart be minden szabályt.

Így volt pl. unokatesóm. A maximumra kihajtotta magát az edzésekkel, mértékkel és fitten táplálkozott. Ezzel szemben volt egy osztálytársa, aki egy nap 5 szendvicset nyomott be, és utána még megvette a kakaós csigát Na, ez a lány cérna vékony volt, míg uncsim mindig is a nagydarabok táborát erősítette.

Egyébként minden duci átmegy a le akarok fogyni időszakon.Egy idő után aztán lemondunk róla, de ez nem jelenti azt, hogy szeretjük így magunkat. Persze egy jó pár mindig sokat tud segíteni ebben. Én is így tetszem a barátomnak, úgyhogy most már nem utálom magam ANNYIRA.


21/L

2017. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyosként nem tudom elképzelni, hogy van olyan aki szeret kövér lenni. Konkrétan csak hátránya van, előnye nem. Az egészség, a kinézet, az öltözködés, az előítéletekről, negatív diszkriminációról nem is beszélve.

Szerintem inkább olyanok vannak ducik, kövérek akik feladják a próbálkozást, a szenvedést ami ezzel az egész fogyási mizériával jár, mert egyszerűen nehéz. Azoknak akik hajlamosak a hízásra.

Én a környezetemben azt tapasztalom, hogy azok ugatnak a legtöbbet a fogyásról, mozgásról, és arról hogy a dagadt ne zabáljon, akiknek egyszerűen olyan az alkata, jó az anyagcseréje, és hiába esznek amit akarnak és annyit amennyit akarnak, nem híznak, és még csak nem is sportolnak mellé.

Az én lánytestvérem is ilyen egyébként. Soha nem sportolt semmit, rengeteg tésztát, krumplit eszik, csipszet, több tábla csokit napi szinten, aztán 180 centihez mostanság épp 59 kiló. Én meg minden deka fogyásért megszenvedek. Zabálás sem kell hozzá, hogy 1 hónap alatt feljöjjön 5 kiló plusz. Csak szimplán annyi is elég, ha nem mérem ki az adagjaimat pontosan, hanem rendes tányért használok.


De nem hinném, hogy van olyan aki szeret duci lenni.


Én is a "le szeretnék fogyni" kategóriához tartozom, férjnél vagyok egyébként, már így ismert meg. Próbálkozom, kevés kaja, zöldség, nyúlkaja, hús, több mozgás, blablabla, lassacskán mennek lefelé a dekák és a centik stb, de nem szeretnék olyan lenni mint ami manapság divat.

Hogy amelyik nő veri a 60 kilót magasságtól függetlenül az csak dagadt lehet sok ember szerint. Én annak is örülnék ha fix 70 kilóig le tudnám vakarni magamról a felesleget, a 175 centis magasságomhoz, de ez is kínszenvedés, és még sosem sikerült. Pedig számtalan módszerrel próbálkoztam. Különbözőekkel. A mostani diétámat a régiekhez képest pl egészen jól bírom, nem adom fel, csak azért sem.:)

2017. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!