Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk 165. cm vagyok es 67....

Fiuk 165. cm vagyok es 67. kg. mennyit kene fogynom még? Nagy mellem van es vastagabb combom a fenekem nem nagy. De edzek es hat ahogy tudok figyelek ra mit eszek oh es nagyon szepen kerlek titeket normalis valaszokat. Es 90. kg voltam par honapja.

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60 kg alá szerintem ne menj.
2015. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó vagy így. Én a töltött galambokat szeretem.
2015. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kép nélkül honnan tudjuk??

Gratulálok a sikereidhez!

2015. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Ha gondolod küldj egy képet :)

És amúgy ügyes vagy :)

2015. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Képről meg lehet mondani, de így nem.
2015. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én össze vissza zabálok mindent, nem nagyon tudok 65 fölé menni.. 173/63 18/F
2015. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Leírod nekem privibe hoy mit edzettél hányszor és hogy hogy ment a súlyvesztés?
2015. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
így vagy tökéletes, szerintem.
2015. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6 hat mivel fiu vagy igy ez nalad gondolom problema neked...kezdj edzeni talan akkor meg jobb mert izmot szedsz fel:)

#7 az elejen buta voltam /meg most sem vagyok nagyon jartas ebben nem regota edzem/ az elejen hat..kb alig ettem volt hogy csak egy almat..de tojast kenyer nelkul es keveset..:) utana rajottem igy hiaba fogyok rossz gyenge vagyok semmi erom hulyeseg..de ezzel leadtam olyan 5kg ot utana azt gondoltam oke eszek de keveset es egeszseges eteleket:) de ezt ugy hogy elejen vettem ugralokotelet es egy 2.kg os sulyzot a sulyzoval edzettem videokat neztem es csinaltam norbi duci torna,biro ica ,este 100.db ugralas es 120.felules meg 100.guggolas..mindennap 3.honap -33.kg:) mar most tudatosan probalom konditerembe jarok es az edzo segit mar most vicces hogy eddig miket nem birtam megcsinalni..:D es furcsa is.. most meg 4.honapja kezdtem de imadom!!!:33 es mar alakul:) csak mellbol nem tudok leadni..:/ ennyi:) szetoffoltam a kerdesem..se baj:D a lenyeg olvass utana edz es eletmodvaltas:) es ne bizz a csoda bogyokban.. remelem segitettem megha kicsit is..es nekem segitett hogy van egy fuzetem szep nok es ferfiak kepeivel oda irkaltam dolgokat..es nagyon tetszik egy idezet amit egyszer olvastam azota is ez a mondat jar mindig a fejemben "Aki fel a veresegtol, a gyozelembe menekul":)

2015. febr. 4. 16:45
 10/20 anonim ***** válasza:
#Edzek én :d Csak mivel nem nagyon tudok hízni, nem nagyon van mit izommá alakítani :'D
2015. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!