Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek nők, akik szívesen...

Léteznek nők, akik szívesen kipróbálnák szűz pasival a szexet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen :)
2013. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is bízok benne. Nehezen tudnám elhinni, hogy az itthon élő pár millió magyar nő mindegyike csak a tapasztaltabb férfiakra bukik.
2013. márc. 17. 16:35
 3/15 Kék_ válasza:
Igen, és... leírhatatlan. Egyszer fogjatok ki egy ilyen nőt, és soha ne eresszétek el.
2013. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
NEM léteznek! Sajnos a csúnyábbaknak is a macsó számít pasinak! Tapasztalat! :(
2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

25 éves leszek mindjárt, és sose voltam nővel. Mélyen rettegek attól, hogy már semmi esélyem nincs normális úton barátnőt, vagy akár kalandot találni, és járkálhatok prostituáltakhoz...

Nem merek közeledni egy nőhöz sem komoly szándékokkal, mert erősen szégyellem magamat, hogy ilyen vén szűz vagyok.

2013. márc. 17. 17:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondjátok, hogy lett volna már lehetőségetek, de az igazinak tartogattátok magatokat. Ez tuti bejön! :)
2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valahol lehetetlennek tűnik számomra az, hogy barátnőt szerezzek egyszer, vagy akár feleséget. Halvány lila gőzöm sincs, hogy megy ez sokaknak könnyen. Lehet az a gond, hogy nem vagyok egy tahó rámenős állat?
2013. márc. 17. 17:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már 26 vagyok, de még nekem sem sikerült barátnőt szereznem, pedig próbálkoztam már elég sokat. Sajnos ez a helyzet az én esetemben, de én nagyon ronda vagyok. Szóval én sem tudom elképzelni, hogy egy lány egyszer majd belém szeret. Talán egyszer majd valami szánalomszexben lehet részem, de amúgy nem hiszem, hogy más összejöhet.
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Veled ellentétben én inkább nem is erőltetem a dolgot. Valahol tudom a lelkem mélyén, hogy el fogok bukni, mert nem tudom teljesíteni a nők általános elvárásait. Ettől függetlenül kellemetlen, és nyomasztó, hogy sose volt részem abban, hogy egy nő közelségét érezzem, és csak egyre idősebb vagyok.
2013. márc. 17. 17:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy inkább próbálkozom, hátha... Bár én sem nagyon hiszek benne, de tudom, hogyha nekem valaha is összejön, akkor nekem az hatalmas sikerélmény lesz. Az én adottságaim inkább taszítják a lányokat, nem pedig vonzzák. Mindegy, ebből próbálom meg kihozni a legtöbbet, sajna eddig sikertelenül.
2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!