Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni hogy szeretek sz*pni. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul érzem magam ez miatt...Az egyik nap teljesen jól vagyok, nem is gondol erre és ha mégis, szinte undorodom tőle.A másik nap viszont nagyon kívánom.És ezt utálom!Van valami arra hogy ezt ne kívánjam?

22/f



2017. aug. 13. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Semmi baj nincs azzal, ha szereted csinálni. A párod biztosan örül neki, ha meg te is élvezed és nem érzed nyűgnek, az mindkettőtöknek jó. Én is szeretem így kényeztetni a férjem. :)
2017. aug. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy már szoptál is, vagy csak a vágy van benned?

Küzdhetsz ellene, de akkor számolj a kielégületlenség okozta stresszel. Inkább tedd meg amire vágysz, és fogadd el, hogy biszex, esetleg meleg vagy. Ez utóbbi csak akkor, ha nővel a szexet elképzelni sem tudod.

2017. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, sz*ptam már.Nem is egyszer.Azt hittem ha kipróbálom jobb lesz, de nem.

A lányokat szeretem és eszemben sincs fiúval összejönni.

2017. aug. 13. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
én egész eddig hittem azt, hogy nem akarok pasival kipróbálni semmit, de már tudom, hogy az aktív szerep elférne nekem is. még nem próbáltam sajnos.
2017. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Figyu. Én is ugyanígy voltam addig, míg el nem fogadtam magam. Amióta magamnak is bevallottam, hogy bi vagyok, azóta semmi gond. Van amikor fiúval vagyok és van amikor lánnyal.


Ne parázz, fogadd el magad így ahogy vagy,

2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogadd optimistán a dolgot - én pl. hálát adok, hogy mind a két nemmel igazán és felhőtlenül jól érzem magam. Amíg nem fogadtam el a dolgot, szar volt, menekültem volna - ma meg azt mondom, micsoda mázlista vok, hogy a (feleségem mellett - de tudta nélkül) álompasival lehetnek!DE! Ha én nem szeretném magam - nem fogadnám el ami van, boldogtalan lennék! Senkit nem beszélek rá, hogy BI legyen, de ha így alakult, hát fel kell vállalni és jól érezni magad! Lehet, hogy a partnered nem ideális stb. Ha elfogadási, vagy más gondod van, írj priviben.
2017. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne kuzdj ellene, fogadd el! En is igy voltam vele... Hidd el semmi rossz nincs abban, ha biszex az ember...
2017. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne zavarjon, néha belefér, ettől nem leszel más 20/f
2017. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadlak így ahogy vagy ^^
2017. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert undorodsz mert nem fogadod el magad es lazadsz ellene. Ne erdekeljen ki mit gondol, vagy ilyesmi. Szeretsz szopni, akkor eld ki a vagyaid es ne erezd magad szarul mert a beteg tarsadalom szerint ez nem normalis. A sajat boldogsagod a tet.
2017. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!