Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A leszbikus lányok mit szólnán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok mit szólnának egy ladyboyhoz?

Figyelt kérdés
Ugye sok magát hetero valló férfinak bejönnek és arra vagyok kíváncsi, mi van a leszbikus nőkkel.

2017. jún. 6. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

A leszbikus lányok a lányokhoz vonzódnak.

A hetero férfiak úgyszintén.

Feltételezem hetero férfi vagy kérdező.

Tedd fel magadnak a kérdést. Vonzónak tartod a ladyboyokat? Tudnál szexelni, netán párkapcsolatot kialakítani egy félig vagy teljesen átoperált transz lánnyal?

Egy leszbikus lány is hasonlóan érezhet. De nem mind. Ahogy van férfi akit a nővé operált férfiak taszítanak, úgy van aki nőként tekint rájuk.

2017. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Hetero pasinak az ilyen nem jön be, max azoknak, akik maguknak is félnek bevallani, hogy biszexek. Leszbi lányoknál meg ugyanez: aki azt mondja, hogy neki bejön a farok, az biszex.
2017. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem lányon bejön a farok, férfias pasin meg nem. Simán dugnék ilyen "nőt". De nem járnék vele. És nem kell ahhoz átoperáltatnia magát, a hormonok megteszik a munkát helyette. És nem vagyok biszexuális, mert egy sima férfi taszít szexuálisan. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy egy magát leszbikusnak tartó nő hasonlóan érez e.
2017. jún. 6. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:

"Lányon bejön a farok"


Egy lánynak nincs farka.

Mintha azt mondanád szereted a nyulakon a kopoltyút.

2017. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De olyan értelemben lány, hogy a teste lány.
2017. jún. 6. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
A lányokhoz, a lány testhez nem tartozik hozzá a farok.Te nem vagy hetró,látens biszex vagy, az a lány meg aki összejön ilyennel az nem leszbikus, hanem biszex és pont.
2017. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

pedig a pasik nagy részének bejönnek és nem hiszem, hogy ők mind biszexek. Pont.


Ha egy "normál" férfi nekem undorító szexuálisan, akkor nem vagyok biszex. Ezek a "lányok" tényleg olyanok, mint a nők, semmi különbség nincsen azon kívül.

2017. jún. 7. 21:14
 8/11 anonim válasza:
100%
szerintem k?rva jók az ilyenek csókolóznék velük egész nap😍😍😍😘💖💝💗💕❤❤❤leszbi vok és nem szégyellem szeretem a szexet aki még az azzal talizom....😘
2017. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7


Azt nézd már hogy valakinek mi van a lába közt. De, akiknek bejönnek a shemale-ek, azok minimum biszexek. Pont.

2017. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudjátok a másikkal való szex a másik nemiszervével való foglalkozásról is szól.


Egy férfi tényleg merné magát heterónak, vagy egy nő leszbikusnak nevezni, miután egy shemale fa szát szopkodta, esetleg csak simán fogdosta? Vagy úgy, hogy ott kalimpált előtte szex közben és ő úgy is felizgult arra a nemi szervre, amire az általa vallotr szexuaitása alapján nem lett volna szabad izgulnia?


Aki heteró férfi vagy leszbikus nő, őket kizárólag pinával rendelkező emberi lények érdeklik szexuálisan.

2017. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!