Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elképzelhető, hogy biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán foglalkoztam a lányokkal, fiúkkal voltam párkapcsolatban többször is, megvolt a vonzalom fizikailag is, de csak eggyel éreztem úgy hosszú távon, hogy tényleg odáig vagyok érte. Mindig fiúkkal barátkoztam, így természetes volt, hogy inkább "lelkitársak" vagyunk és jó barátok, ha több lett belőle, nem sokáig bírtam, nem igazán voltam szerelmes, ennek ellenére vonzanak ők is. Mostanában az egyetemen lettek lány barátaim is és olyan fura érzésem van, mintha egyáltalán nem tekintenék rájuk másképp, mint a fiúkra. Ha egy lánynak jó az alakja vagy illata, akkor nem jön elő belőlem a női hiúság, hanem csak "ámulok" rajta, szeretem őket megdicsérni és simán el tudnám képzelni, hogy megcsókolom őket és hasonlók. Egy ideje (2,5 év) nem volt már párkapcsolatom, az előtt biztos voltam benne, hogy én hetero vagyok, mert "mi más lehetnék, persze, majd pont én vonzódom lányokhoz is", mostanában viszont méginkább olyan érzésem van, mintha kilógnék abból a sorból... Vagy ez minek tudható be?

20L


2017. ápr. 25. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztosat csak akkor fogsz tudni, ha kipróbálod legalább a csókot lánnyal is. 26/F
2017. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

velem kipróbálhatod ;)

bebizonyítanám neked, hogy a lányokat is szereted :3

19/L

2017. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!