Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bevalljam neki vagy ez tönkret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki vagy ez tönkretehet mindent?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja jöttem rá, hogy biszex vagyok, ugyanis beleszerettem a legjobb barátomba.


Osztálytársak vagyunk a gimiben és nem rég jöttünk haza egy külföldi kirándulásról, ahol egy szobába raktak minket. Végül nem történt semmi, mivel a szállás gyakorlatilag átjáróház volt, így még annyira sem volt bátorságom lépni.


Már elmondtam neki, hogy biszex vagyok és nagyon pozitívan állt hozzá, gyakorlatilag hamarabb elfogadta mint én :D Ennek ellenére majdnem biztos vagyok benne, hogy ő heteró :/ Azt még nem tudja, hogy konkrétan általa jöttem rá, hogy a fiúk is tetszenek.


Sokszor úgy érzem már tényleg nehezen tudom elfojtani az érzéseimet, ha közös programunk van és beszélgetünk néha tényleg egy hajszálon múlik, hogy nem smárolom le...


Szerintetek mit tegyek?


18/F



2017. ápr. 13. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem joga van tudni, hogy így érzel. Az persze közel sem biztos, hogy tetszeni fog neki a dolog, viszont mivel elfogadta, hogy biszexuális vagy, annyira rosszul sem fogadhatja szerintem, vagy nem lepheti meg olyan nagyon. 19/L
2017. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Már elmondtam neki, hogy biszex vagyok és nagyon pozitívan állt hozzá"


Mire vársz még?


Lehet őt is furdallja a kíváncsiság, és várja hogy lépj!


Hidd el, ha félne ettől, miután elmondtad neki, nem találkozgatna veled...


Remélem összejön :)

2017. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak attól tartok, hogy utána már nem lesz semmi sem ugyanolyan. Tehát lehet barátok maradunk, de távolságtartóbb lenne és nem szeretném elveszíteni.


Próbáltam már köntörfalazni, kihámozni, hogy hátha ő is érez hasonlót, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy szimplán olyan jó barát, aki simán elfogad olyannak, amilyen vagyok.


Lebukni, azért nem buktam le soha, mert gyakran viccelődünk és egyébként is ,,jó színésznek" tart, gyakran szoktuk egymást ugratni :)

2017. ápr. 13. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Örülj neki, hogy nem az én haverom vagy, mert én tuti nem álltam volna hozzád ilyen pozitívan. És ugye még csak nem is mondtad, hogy ő tetszik csak igazán, én tuti nem találkoznék veled többet, de mindenki más. Valaki elfogadja ezt és valaki nem én az utóbbi csoportba tartozok. Szóval lehet elfogadott ő olyannak , amilyen vagy, viszont azt már lehet ő se emésztené meg, hogy kimondanád neki, hogy ő tetszik és szúrnád is. Lehet úgy járnál, mint amit írtam, hogy ő se akarna többet veled találkozni. De, mint mondtam mindenki más és máshogy fogadja ezeket a dolgokat. XY/F
2017. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilván azért mertem elmondani neki, mert tudtam, hogy milyen a nézete ezzel kapcsolatban és nem olyan kicsinyes, hogy emiatt megszakadna a barátságunk :)


Én is csak most kezdem emésztgetni, hogy biszex vagyok, de senki miatt sem fogom elfojtani, hogy ezzel magamnak okozzak kárt.

2017. ápr. 13. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, nehéz ebben a kérdésben jó választ adni, mert sosem lehet előre tudni pontosan, hogy a másik hogy reagál egy ilyenre. Először inkább finomabban kéne utalni, hogy pl. szerinted jól néz ki, helyes srác, aztán az ezekre kapott válaszok alapján léphetsz esetleg tovább, hogy az érzelmeidről beszélj. Ha ő nem vallotta be, hogy ő is biszex, vagy meleg, akkor sajnos nagy eséllyel nem véletlenül nem vallotta be. Ebben az esetben pedig nem tudsz mit tenni, meg kell próbálnod ezeket az érzéseidet elkergetni (tudom, nagyon nagyon nehéz), mert csak fájni fog neked.
2017. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!


Ha a barátod tudja, hogy biszex vagy és nem utasította el, akkor a kis lépések útján haladnék a helyedben.


De furcsa mód a fiúknál, férfiaknál kis lépés teljesen más, mint a lányoknál.


Én megkérdezném a barátomat, hogy kipróbálhatom-e rajta, hogy milyen a farkat leszopni. Szeretném vele először átélni ezen élményt.


A megfigyelésem, nagy többségében, egy jó szopásnak a heterók sem állnak ellent :)


Lajos Ffi54 Bp.

2017. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jujj de nehéz jó választ adni erre. Én hetero pasiként voltam hasonló szituációban de nem a haverommal hál istennek mert megromlott volna a barátságunk.Ugy gondolom hogy ha a barátod helyében volnék lehet hogy szimpatikus és nagyon barátságos pasi volnál barátként de vonzalmat nem éreznék olyat, illetve valahogy visszataszító lenne a dolog annak ellenére hogy furdallna a fantázia hogy szex lehetne közöttünk egy ilyen kedves pasival úgy hogy csak ő akarja és én nem. Tehát fontos hogy ne nyomulj rá túlzott kedvességgel, hanem várd a reakciót vagy valahogy bátorísd hogy derüljön ki hogy ő is kíván téged.
2017. ápr. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joe.38 ***** válasza:
0%
Ma beteg libsi vilag van. Sok a húgyagyú. Sok a húgyagyú lany is. Akár meg tetszik is neki az abnormalotás. Bicegsz azaz biszex. Az akinek mknden mindegy. Lehet ló vagy szamár férfi vagy nő. Tök mindegy.
2017. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!