Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bevalljam, hogy meleg vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, hogy meleg vagyok vagy anélkül próbáljak meg felszedni csajt próbaként?

Figyelt kérdés
Egy ideje bennem van ugyanis a gondolat, hogy legalább ki kéne próbálni egy csajjal. Persze lehetőleg ne ducival, hanem vékony aranyos lánnyal, hisz ez várhatóan az egyetlen esély. A kérdés, hogy szerintetek regeljek így egy társkeresőre és írjam le mi van? Vagy hogy legyeN? F 23

2014. febr. 1. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A válaszom egyszerű: NEM.

Másrészt azt mondanám,h így a lányok többsége tisztában vagy,hogy bizony te a nemi betegségek terén a veszélyesebb kategóriába tartozol.

2014. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

He meleg vagy, minek nő? Ha nő kell, akkor max. bi lehetsz….

23 évesen lehetne már annyi élettapasztalatod, hogy tudd, felizgatnak-e a nők, vagy sem. Ehhez nem kell társkereső, meg rámászni egyre, könyörgöm.

2014. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha
2014. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed lényegét. Ha meleg vagy , akkor mit akarsz? mI AZ, HOGY PRÓBA?
2014. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meleg vagy, puszta kíváncsiságból nem sok értelme van nővel kipróbálnod.

Nekem, van egy aranyos kis öreg haverom, megkérdeztem, mert múltkor én is agyaltam ezen, azt mondta "az volt életem legrosszabb döntése.." Kell ez neked?! Minek kínzod magad ha nem muszály?!

2014. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért is ne próbálná ki kíváncsiságból?

Én is kipróbálnám. Legalább tudnám, hogy képes vagyok-e rá vagy sem.

2014. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!