Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek, ti belemennetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti belemennetek?

Figyelt kérdés
Legjobb baratnomnel voltam ma delutan es erdekes temat dobott fel. 10 eve ismerem es tudtam az elejetol hogy biszex.Azt kerdezte ma hogy mivel mind a ketten szinglik vagyunk benne lennek e abba ha neha szexelnenk. Nem mondtam nemet se igent mondtam ezt at kell gondolnom. Nagyon gaz lenne ha bele mennek?? Vagy attol mar en is biszexnek szamitanek?

2017. márc. 19. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, nagy dilemma ez.
2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amugy azt sem szeretnem ha a baratsagunk ramenne erre.... persze erzelmileg nem vonzodunk egymashoz max akkor csak testileg.
2017. márc. 19. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Húha, én fantáziátlan m nár arról, hogy lánnyal... de ha a legjobb barátnőm dobná fel a témát, szerintem én offolnám, nem ér annyit. Ki tudja milyen hatással lenne a barátságra.
2017. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hat azt mar en is... ki is probalnam de nem tudom hogy pont vele kene e ezt...
2017. márc. 19. 18:09
 5/15 anonim válasza:
84%
Én belemennék. Titokban sokszor fantáziáltam már legjobb bnőmről persze a tudta nélkül!:D Hatalmas lehetőségnek fognám fel a részemről!:)
2017. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

A szexnek és a barátságnak távol kell állnia egymástól!


Akik szexelnek egymástól, azok onnantól kezdve nem barátok! Nem tudnak azok lenni egyszerűen.


Én egy biszex srác vagyok, aki 24 éves. Vannak még középsuliban megismert évtizedes jó barátaim, akikkel havi szinten találkozunk többször és sokszor napi szinten beszélünk. Mégsem dugnék velük soha.


Felejtsd el azt hogy valakivel szexelsz, aztán még barátok maradtok, mint előtte. Ilyen nincs. A két dolog nem fér össze

2017. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb barátommal szexeltünk, majd édes hármasban is voltunk, amit a volt feleségem szervezett meg. A mi barátságunkat nem rombolta szét a közös szex. Persze ez nem mérvadó, egyénektől függ. Azért alaposan gondold át, hogy lefekszel-e a barátnőddel, mert a legtöbb esetben a szex megöli a barátságot.
2017. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

7:

Világos, de szerintem itt erőteljesen arról van szó, amikor két ember kettesben szexel egymással.

Én is bármikor partiba vágnék egy jó barátommal egy nőt közösen, de az más. Ott másfajta intimitás létezik, minth csoportos (3 résztvevő és attól felfelé) szexnél.

2017. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha már elgondolkoztál rajta.. ez azt jelenti h csak a morális kérdések tartanak vissza! Vetkőzd le a gátlásaidat és menj bele nyugodtan hiszen lehet h egyszer jön szembe az életben egy ilyen alkalom, nem?

Illetve előtte mérlegeld hogy a barátságotokba belefér-e ilyesmi.. mert simán lehet h egy idő után ő majd többet akar.. ezt gondold át.

2017. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, eleg taszito dolog, viszont ha igennel valaszolsz akkor nyilvan biszex lennel mert hetero semmikepp!
2017. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!