Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyeim (illetve az érintett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim (illetve az érintett Urak), ha volna egy biszexuális párotok, belemennétek ilyesmibe?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a kapcsolatotok lelki része teljesen stabil. Tehát csak nagyon ritkán veszekedtek, szívesen vagytok egymás társaságban, meg is nyugszotok egymás társaságában. Ráadásul a szexuális életetek is jó.


VISZONT felmerülne a párotok részéről, hogy bevonhatnátok egy harmadik személyt (és nem a Ti nemetekből). Ezzel tönkre is tenné a kapcsolatotokat? Esetleg, ha belementek és kiderül, hogy az adott személlyel neki már a megismerkedésetek előtt volt kapcsolata, az zavaró lenne?


Kérem senki ne vetítse le ezt a kérdést a biszexuálisok általános gondolkodásmódjára, egyszerűen csak bennem felmerült a kérdés.



2016. ápr. 12. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Mi jártunk így. Amikor kerestünk harmadikat az elég sok veszekedéssel járt mert folyton felültettek minket, nagyon nehéz ilyesmire partnert találni, de amikor végül összejött az nagyon jól sült el.
2016. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Igaz nem Nő hanem pasi vagyok, de hozzá tudok szólni a kérdésedhez! Biszex vagyok, és az egyik fő erényem az őszinteség amiből kifolyólag mindig elmondom az aktuális barátnőmnek, hogy mi a helyzet mert nem akarok hazudozni és így sokkal könnyebb a kapcsolat fenntartása a barátommal is. Na szóval a jelenlegi barátnőm azt mondta, hogy abszolút nem zavarja a dolog-sőt! A kérése az volt, hogy ha mindhármónk között meglenne a szimpátia, akkor szeretné ha bevonnánk őt is a szexuális együtt léteinkbe. Mivel a szimpátia nagyon is megvan, így lassan két éve hármasban is élvezzük egymás társaságát....
2016. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Én is biszex pasi vagyok. Szerintem ha van párom, akár nő, akár férfi, nem lennék képes bevonni harmadik személyt semmilyen formában. Ha az ember kapcsolatban él, akkor felé őszinte szeretetet ad és emelett hűséges.
2016. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Hat ha minden harmonikus es kiegyensulyozott akkor bizony hatastvagnek egy ilyen kerdestol az biztos!!

Miert lenne harmadikra szuksege ha jol erzi magat velem?

L/30

2016. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok biszex, de ha szeretem a barátnőm és a lelkileg és testileg is kielégítjük egymást, akkor számomra belefér, hogy a saját neméből is keres valakit. Mert nem tudom ugyanazt nyújtani neki mint egy másik nő. Leginkább az zavarna ha a hátam mögött csinálná. Ha elmondja, a kapcsolat elején vagy akár később is, hogy ő ki szeretné próbálni, vagy már kipróbálta korábban és most újra szeretné akkor megengedném neki.

Persze feltételeket szabnék én is, szóval alap lenne, hogy tudom kivel csinálja, esetleg ha a szimpátia megvan akkor én is részese leszek az aktusoknak, vagy egyszerűen csak mint néző.

25F

2016. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

sajna a párom nem olyan h ebbe belemenjen ...

még akkor sem ha a 3ik nő

2016. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén, ha látnám hogy a barátom seggét egy másik férfi dugja, vagy ő szopja egy férfi farkát, akkor én onnantól nem tudnék rá férfiként tekinteni.


22/L

2016. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

#7:

Tehát ők sem férfiasak


Luke Evans

[link]


Guillermo Diaz

[link]


KEith HAmilton Cobb

[link]


Jason Collins

[link]


Matthew Risch

[link]


Jeremy Sheffield

[link]

2016. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

8:

Nem érted. Külsőre nézhetnek ki jól, sőt viselkedésre, személyiségre is simán lehetnek férfiasak is. Én most arról beszélnek hogy én hogyan tekintenék rájuk. Remélem megengeded, hogy meglegyenek a saját nézeteim, amit a saját életemre alkalmazok is. Ha egy férfit megdugnak vagy szopatnak, nekem erről az jut eszembe, mintha börtönben lenne és ő lett volna a gyengébb, ezért őt tették a többiek a köcsögjükké.


Nem fogok veled vitatkozni, mert az hogy én így érzek, az pont úgy nem saját döntés kérdése, mint az sem, hogy ezek a férfiak biszexuálisok. Erről sem ők döntöttek hogy ilyenek lesznek, ahogy én sem döntök arról, hogy ez most hányingert vált ki belőlem, vagy sem. Remélem lehet ennyi szabadságom még lehet, hogy ne akarjak olyan férfitól semmit, akiről tudom hogy valaha már kefélte más férfi.

2016. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Osztm az előttem író véleményét. Bár én férfi oldalról. Ha azt látnám hogy a barátnőm más nővel hempereg, akkor bizony repülne. És nem is mennék bele 3as szexbe sem. Nem vagyok homofób, nem is lenne hányingerem. De nekem ez nem férne bele egy kapcsolatba. 26F
2016. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!