Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyeim (illetve az érintett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim (illetve az érintett Urak), ha volna egy biszexuális párotok, belemennétek ilyesmibe?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a kapcsolatotok lelki része teljesen stabil. Tehát csak nagyon ritkán veszekedtek, szívesen vagytok egymás társaságban, meg is nyugszotok egymás társaságában. Ráadásul a szexuális életetek is jó.


VISZONT felmerülne a párotok részéről, hogy bevonhatnátok egy harmadik személyt (és nem a Ti nemetekből). Ezzel tönkre is tenné a kapcsolatotokat? Esetleg, ha belementek és kiderül, hogy az adott személlyel neki már a megismerkedésetek előtt volt kapcsolata, az zavaró lenne?


Kérem senki ne vetítse le ezt a kérdést a biszexuálisok általános gondolkodásmódjára, egyszerűen csak bennem felmerült a kérdés.



2016. ápr. 12. 08:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Erdekes a ket utolso velemenye a ferfiakrol...

Es mi a helyzet a nokkel??

Egy olyan nore lehet nokent tekinteni aki nem szopik hanem nyal vagy nyaljak??

Vagy masik novel foglalkozik harmas alatt mikor ott van elotte egy ferfi is?

Vagy csak nyilvan megint a ferfiakkal van a baj mar csak rutinbol....

2016. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

11:

Egy kis szövegértésed lehetne.

A 10-es válaszoló pont arról írt, hogy ő férfi és ő meg a biszex nőket nem tolerálja!


Egyébként meg heteró nőként hagy tojjak már arra jó magasról, hogy mit csinálnak más nők. Engem az miért érdekeljen? Engem a férfiak érdekelnek, mert heteró vagyok és a férfiakhoz vonzódom. Más nők dolgaiba miért szóljak bele?

2016. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

En meg hetero ferfikent itelem el a meleg noket amiket leirtam elozoleg!

Valakit mint teged a pasik melegsege zavar, engem ferfikent pedig a noke!!

2016. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

13:

Oké, zavarjon. Nem baj.

2016. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék egy biszexuális férfiért. Engem nagyon izgatna, egyáltalán nem zavarna. N
2016. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.
2016. ápr. 17. 16:14
 17/25 anonim ***** válasza:
96%

nem árt ha ismerjük valamenyire a 3. személyt,de az hogy előttem már dugtak az talán egy picit sok.

persze én férfiként ezt máshogy értékelem és ott a veszély,hogy ujjra egymásra találnak.

ez engem feszélyezne.

2016. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez femerült benned, akkor mégsincs rendben a lelki rész.

.....méghogy az orrom előtt matassanank a páromban!?

2016. máj. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Én bi lány pároknál voltam harmadik, de ez mindig pár alkalmas dolog. És szépen le is szárul.


Életkoromból adódóan, felnőtt komoly párkapcsolatom még nem volt.

2016. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
jav.: zárult.
2016. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!