Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Manapság a meleg, bi témakörbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a meleg, bi témakörbe miért "kíváncsi hetero" szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Tipikus kiír egy kérdést, hogy fiúval akarja, de ő kíváncsi hetero és nem tud hol keresgélni. Erre legfőképp ilyen válaszok érkeznek, hogy "én is hetero vagyok, de én is ki akarom próbálni, nincs evvel semmi".


Ha fiúval akarja, akkor miért hetero? Miért nem lehet beismerni, hogy homoszexuális vagy biszexuális?



2016. ápr. 9. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Valakinek túl súlyos szó az, hogy biszexualitás. Nem akar más lenni, nem akarja, hogy ezzel megpecsételjék a társadalmilag elfogadott heteró emberek. De még is érzi, hogy vonzódik a saját neméhez, így késztetést érez arra, hogy "kipróbálja" egy vele egy nemű emberrel. Ha csak azt mondja valaki, hogy 'Én csak kíváncsi vagyok.' általában azt érzi, hogy más mint a többi ember nemi identitásban, és arra vágyik, hogy a saját szexualitását megélhesse. Akik mondjuk teljesen homoszexuálisak, sokan nagyon nehezen ismerik be, hogy valóban a saját nemükhöz vonzódnak. Társadalmilag belénk lett nevelve, hogy az a normális, ha az ellenkező nemhez vonzódsz.

Egy olyan mondatot, hogy 'Csak kíváncsi vagyok.' sokkal inkább elfogad a mai társadalom, mint ha valaki azt mondaná, 'Biszexuális vagyok, de magányos, és ezért írtam ide a Gyakori Kérdésekre, hogy hátha találok egy hozzám hasonlót, annak ellenére, hogy Off-olásnak számít a társkeresés.'

Én személy szerint, soha nem azt írnám, hogy kíváncsi vagyok milyen a saját nemmemel, hiszen nekem már volt benne részem, bár vannak magányos időszakok, és amúgy meg tudom is magamről, hogy közel sem vagyok teljesen heteró.

-Egy biszexuális lány

2016. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Egy olyan mondatot, hogy 'Csak kíváncsi vagyok.' sokkal inkább elfogad a mai társadalom, mint ha valaki azt mondaná, 'Biszexuális vagyok"


De én ezzel a mondattal nem értek egyet. Ha azt mondja, hogy kíváncsi hetero, akkor max kiröhögi szerintem kb mindenki, minhogy ha beismernő, hogy vonzódik a saját neméhez (is).

2016. ápr. 9. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem létezik olyan, hogy kíváncsi hetero, ugyanis pont az a bi. Bi hajlamok nélkül egy hetero sosem fog kipróbálni egy saját neműt mert kíváncsi. A kíváncsi hetero valamilyen szinten biszex, csak nem meri bevallani magának sem, ezért jön azzal, hogy "én hetero vagyok ám, de azért megkóstolnám".



Btw, egyes kutatások szerint valójában nagyon kevés hetero ember van, inkább az a kérdés, hogy a két véglet között hol is állsz a skálán

2016. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Így nyugtatják a lelküket, nem kell megbélyegezniük önmagukat míg el nem jutnak a beismerés szintjére.


Ui: Én is hetero vagyok, de csak a fiúkat szeretem :D


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!