Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon biszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon biszexuális?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit már lassan tíz éve ismerek. Közös baráti társaságból kifolyólag 8-9 éve gyakran összejártunk, és ezeken az alkalmakon mindig öszejöttünk a sráccal. Soha nem fordult elő, hogy ő vagy én mást választanánk. Ez így húzódott legalább két évig. Most újra úgy hozta a sors, hogy összejöttünk (soha nem feküdtünk le, csak csókolózás). Helyes, kedves, vicces pasi, de nem túl beszédes, elég visszahúzódó. Magamon kívül soha az életben nem láttam más nővel, még a hírét sem hallottam volna, hogy van valakije. Velem is mindig csak bulikban jött össze, vagyis ha ivott. Józanul nem is nagyon szólt hozzám, de hozzáteszem, lányokkal szinte soha nem láttam beszélgetni. Miután évekig nem láttuk egymást, úgy alakult, hogy idén együtt köszöntöttük az új évet, és megint összejöttünk. Ezután elutazott dolgozni, de egy hónapig rám se írt. Nem vagyok beképzelt, megérteném, ha csak arról volna szó, hogy nem kellek neki. De a legjobb barátja is mondta, hogy tetszem neki, csak, idézem a barátját: "bamba a srác". És furcsának tartom, hogy soha nem hallani barátnő felől (már 29 éves). Valamit mindenképp megtudnék, mivel ugyanazon a településen élünk, a szüleink barátok, itt vannak a közösségi oldalak, sok a közös barátunk. Szerintetek biszexuális és jobban vonzzák a férfiak, mint a nők, csak nem vállalja fel vagy létezik olyan, hogy valaki ennyire félénk legyen? Tudom, hogy ennyire információ nem elég egy ember szexuális beállítottságának megállapításához, de örülnék a véleményeteknek.
2017. márc. 15. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában semmire se lehet következtetni arról, hogy nőknél nem próbálkozik, csak arra, hogy a nők nem vonzzák annyira, mint amennyire bátortalan. Lehet, hogy aszexuális, vagy éppen biszexuális, akár homoszexuális lehet. A legvalószínűbb még mindig az, heteroszexuális, csak bamba.
2017. márc. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. márc. 15. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátom, aki 32 éves és pontosan úgy viselkedik, mint ahogy te írtad. Hosszú-hosszú beszélgetések után rájöttem, hogy a srác aszexuális, és ezért nem keresi mások társaságát.

Lehet, hogy a te barátod is ilyen?

2017. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán igazad van. Lehet, hogy tényleg aszexuális. Köszönöm a segítséget.
2017. márc. 22. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!