Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek is lehet valami?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác,30 éves,kb 1 éve ismerem,rokoni kapcsolatban vagyunk(bekerült a családba),elvileg heteroszexuális.viszont részegen többször dorgolozik hozzám véletlenül,kétszer is azt mondta( társaságban),hogy régóta meg akar csókolni.tegnap este atkuldott egy fotót,amin mésztejjel,de a lényeg takarva van :( Nem tudok rájönni,hogy csak poenkodik piasan,vagy tényleg akár valamit.Gondolkodom rajta,hogy mérjek e nyomulni,vagy beégek.Szerintetek?

2017. febr. 24. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás ért,mobilon vagyok utazom
2017. febr. 24. 07:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ittasan az ember nem önmaga, azt vegyük figyelembe. De javaslom beszélj vele erről hogy miket szokott csinálni.
2017. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy én is akkor vagyok kezdeményező, ha részeg vagyok. Szóval szerintem finoman, de közeledj hozzá.

Már csak egyet nem értek: Mi van a mésztejjel? Nem vágom.

2017. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulj Te is! Lassan, óvatosan, és ha tényleg nem az, akkor Te is poénkodásnak veheted a dolgot!

De, azért én igaznak gondolom, azt a mit akkor csinál, mert akkor nincsenek gátlások, felszabadúltabb!

2017. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!