Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan lány vagy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány vagy akár van olyan ismerőse, aki biszexből hetero lett? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A szomszéd lány 19 évesen mondta,hogy csókolózna 3 nővel.Nagyon odavolt èrtük,idősebbek voltak,rajongás szintjén volt,nem szerelem volt.Viszont csókolózott volna velük.Manapság meg már teljesen heteronak vallja magát,semmi ilyen érzései nincsenek.Szerintetek?Az,hogy adott személyekkel csókolózni akart pár éve az annak tudható be,hogy voltak biszexuális hajlamai,nem?Aki teljesen hetero azt alapból taszítja az ilyen,nem?Lehetséges,hogy pár év alatt heterová vált vagy pedig csak nagyon mélyre kerültek ezek a hajlamai,és azért érzi ezt,hogy hetero?Mit gondoltok?Ha egyszer valaki csókolózni akar nőkkel,akkor ez elmúlhat,mintha köddé vált volna?!Tapasztalatok?

25/L/L


2017. febr. 10. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem valószínű, hogy a nemi orientáció csak úgy változna.

Valószínű, hogy csak enyhén biszex (Kinsey1-2-es körüli), akikre pont az a jellemző, hogy komoly kapcsolatot csak ellenkező neművel tudnak kialakítani. És ahogy felnőtt, úgy egyre inkább a komolyabb kapcsolatok felé orientálódott.

2017. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én 14-15 évesen teljesen bi voltam, össze is jöttem egyik barátnőmmel... :3 most 19 évesen már nem tudnám elképzelni másik lánnyal.


Állítólag fiatal korban még képlékenyebb az orientáció...

2017. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második:Az rendben van,de ő 19 volt akkor,amikor így volt.Te már 19 évesen heteronak èrezted magad.Nem ugyanaz azért. :)
2017. febr. 10. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, ezen te mit lovagolsz? Nem kíváncsi többet a nővel való érintkezésre és pont. Alapvetően szerintem a legtöbb nő kíváncsi, milyen lehet mondjuk egy másik nőt megcsókolni, mivel a női test szép és vonzó, egyik sincs alárendelve a másiknak, mint a meleg férfiaknál.

Mondani meg lehet akármit, 25 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem veszed készpénznek a szomszéd lány minden egyes szavát.

2017. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Magyarul arra gondolsz,hogy lehet még most is vannak ilyen érzései a nőkkel kapcsolatban csak már tagadja?Vagy mire gondolsz?Egyébként annak idején biztos,hogy nem hazudott,ezt tudom.Vagy mire gondolsz?Légyszíves fejtsed már ki!Köszike! :)
2017. febr. 10. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs,nem láttam,hogy véletlen kétszer írtam le egy mondatot. :D
2017. febr. 10. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, lehet ezer oka, de tök kár totózni. De pár példa, ha ennyire akarod:

- nem, nem mondott igazat akkor se vagy csak viccelt/nem gondolta komolyan

- elnyomja magában

- rájött, hogy nem is kívánja igazán

- fantázia szintjén érdekelte csak

- kipróbálta és nem jött be neki

- nem veled akarja ezt már megbeszélni


Amúgy itt az én ellentétes példám, volt több barátom is, de igazán már a csóknál sem éreztem semmi különöset. Ellenben mikor megcsókoltam egy nőt, na akkor volt minden tüzijátéktól kezdve Fukushimai robbanásig. Pedig előtte csak így max. néha gondolat szintjén foglalkoztatott, nem is tettem érte semmit, aztán hozta az élet, amit és egyszerűen jött a felismerés, hogy mi kell. Simán lehett ő is így, hogy neki nem kell nő.

2017. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele keveredtél a korba, hogy ő 19 évesen mondta a válasz adó meg 14. Nem egyforma az ember fejlődése. Lehet, hogy neki csak 19 évesen tisztult le. De attól, mert megcsókolt 1-2 csajt. Heccből, vagy akár vágyból, még nem bisex.
2017. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!