Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy több biszex és homo srác van, mint biszex és leszbi lány? Most komolyan kérdezem, mert én ezt tapasztalom! Itt is!

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
szerintem is
2017. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Csak egy átlagos homo/bi srácnak általában több kérdése, kételye van, mint egy leszbi nőnek.
2017. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki bi :-P
2017. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1:Na,akkor nem csak szerintem. :)

#2:Azt mondod?Nem tudom,lehetséges...

#3:Bár igazad lenne!Csak sajnos volt pár tapasztalatom hetero nőkkel,szóval szinte biztosan állíthatom,hogy sajnos nem mindenki vonzódik a saját neméhez (is). :D

2017. febr. 3. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
#4: Csak ellenkeznek kicsit ;-)
2017. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ketten vagytok kerdezo az elsovel!

Szerintem tobb a meleg es bi csaj mint a fiu!

En az utcan, szorakozo helyeken es persze itt is tobbet latok beloluk mint a fiukbol!

2017. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
6#, ennek többek közt az az oka, hogy társadalmilag elfogadottabb leszbinek lenni. A kádárkorszak elején se láttál egy meleget se, mert ha lett volna, akkor nem lett volna.
2017. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugy hivjak , hogy diszkriminacio!

De ha igazad van abban amit irtal , akkor Nekem is....

2017. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!