Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk nektek volt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabinagy kérdése:

Fiúk nektek volt szexuális élményetek kollégiumba sráccal?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a határvonal.

Én képtelen vagyok magam heterónak tartani, pedig csakis közös hokira lenne igényem, kíváncsiságból.


Ami kimaradt a kamaszkorban, bepótolni. Poén szinten.

2017. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

11.


"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"

2017. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!
2017. febr. 5. 00:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

hát igen, tulképpen így is megfogalmazhatjuk. de ezek ösztönös határvonalak, szal nem arról van szó, hogy kényszeríteni kellene az embernek magát, hogy mit és hogyan ne lépjen át, hanem eleve eszébe se jut más. és ez valahogy csak úgy jön ... nincs rá magyarázat, bár pont az a lényeg sztem, hiszen elvégre egy elég ösztönös dologról beszélünk.

2017. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

#11

nos az ilyenekről beszéltem. egy az egyben ilyen szövegeket és utálkozást nyomtak nálunk is sokan, akik éppen még alig 2 perce -zoptak.

mit lehet erre már mondani?

egyébként csak egy megjegyzés: egy ténylegesen heteró fiút ugyan nem zavar akár egy 100% meleg sem, hiszen már miért kéne, hogy zavarja? nem pálya neki, nem vetélytárs neki stb stb, sőt ismerek olyan helyzeteket is, amikor heteró fiú legjobb haverja egy meleg srác, és tényleg semmi nincs köztük "olyan", viszont én ilyen szoros barátságot még nem láttam. persze ehhez kell a heteró fiú nyitottsága is, ami nem annyira heterósághoz avagy homósághoz van kötve, sajnos úgy egészében nézve is gagyi az arány nálunk :(

2017. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 17f
2017. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 manly ***** válasza:
25%
Nem mert mindig a nők vonzottak.
2022. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!