Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk nektek volt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabinagy kérdése:

Fiúk nektek volt szexuális élményetek kollégiumba sráccal?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

most őszintén ... tedd fel úgy a kérdés, h kinek nem volt :)

de úgyis mindenki tagadja, tehát kár az energiáért, ezt magam tapasztaltam többszörösen. a legnagyobb szopkodógépek úgy tudtak mocskosbu.izni, hogy csak lestem.

2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
mindenkinek volt, nekünk is van :D
2017. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, de a kollégistáktól hallottam a gimiben a recskaversenyekről:

Ki lő messzebbre

Kinek van nagyobb

Ki lő hamarabb

2017. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3

ó persze, ezek a versenyek abszolút megvoltak nálunk is. és ugye ehhez még csak köze se kell lennie semmilyen fiús kalandhoz az illetőnek, ezek amolyan poén-szinten zajlanak.

2017. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves négyes!

És valamiben nyertél?

2017. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
"Mindenkinek volt" - hát nekem pont nem, pedig meleg vagyok, szóval nem lett volna ellenemre :(
2017. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
öööööö sztem pont abban rejlik a lényeg :) akkor azért maradtál ki belőle
2017. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es:

Hogyhogy abban rejlik a lényeg?

2017. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

egyszerű. .szted melyik heteró fiú állna le meleggel? ez sztem csak heterók közt működik. nekem is volt szerencsém egyszer egy meleg sráchoz, én barom bele mentem, pedig tudtam róla, aztán jaj nekem, majdnem komolyabb verekedés is lett belőle, mert ugye már ment volna tovább a homokozásban és elkezdi jaj csak egy kicsit ujjazzam meg stb, én meg finoman szólva olyat lenyomtam neki h nem felejti aztán ott hagytam persze abban a pillanatban. ez az, amit melegek nem értenek meg soha, már annyiszor téma volt ez itt is ... más amikor heteró fiúk poén szintjén tesznek ezt-azt és más amikor meleg srác akar vmit (egész mást is, amitől heteróknak meg elmegy az életkedvük is)

amúgy hosszú, feltételezem megint hiába mondok ilyeneket :)

2017. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a nem lett volna ellenemre mondatra értettem az állításod.

Tehát az a tapasztalatod, hogy a heteró srácok belemennek közös hokiba, de szigorúak a határok, amit a melegek meg folyton átlépnek?

2017. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!