Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetnék, hogy ne féljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne féljek a fiúktól?

Figyelt kérdés

Szeretném kihangsúlyozni, hogy én is FIÚ VAGYOK.


Nincs bajom a lányokkal, de valahogy soha nem sikerült hosszabb távon leköttetnem magam velük. Lehet rossz lányoknál próbálkoztam, nem tudom, de ezzel párhuzamosan elkezdtek érdekelni a fiúk..

Azt vettem észre, hogy a fantáziámban sokkal erőteljesebb érzelmeim vannak egy 'álompasi' iránt, mint egy 'álomcsaj' iránt. Tehát, ha arra gondolok, hogy együtt vagyok egy fiúval (testileg-lelkileg) az elképesztően kellemes érzés... 'felmelegedik' a hasam, libabőrös leszek, felizgulok.. stb. Viszont, ha ugyanezt egy lánnyal képzelem el, akkor sem undorodom el vagy hasonló, de nem érzek semmi extrát.. A másik meg, hogy egy lánnyal való kapcsolaton való filózás közben rengeteg 'negatívum' ugrik be. Ezt elég nehéz röviden megmagyarázni, de aki már beszélgetett lánnyal és fiúval is (=mindenki), az szerintem érti, hogy milyen negatívumokra gondolok a csajoknál, amik a fiúknál nincs/kevésbé vannak jelen (nem csak az ágyban történő dolgokkal kapcsolatban!).


Ezt tök szépen leírtam, de mi is a bajom?

Az, hogy életképtelen vagyok és hiába lenne 1000+1 lehetőségem fiúkkal ismerkedni, egyszerűen mindig megszólal bennem valami, hogy "ennek nem lesz jó vége, fejezd be, amíg nem merülsz el benne, mert, ha kiderül tönkreteheti az életed". Emiatt rengeteg beszélgetés maradt befejezetlenül.. Pár nap/hét és elfelejtem ezt a dolgot és újra nekikezdek ismerkedni, de ismét megszólal ez a "hang", és megint pihenőre kell küldenem a 'vágyaimat'.


Mitévő legyek? :(


2017. jan. 1. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Legyél kitartóbb és próbálkozz a lányoknál szebb jövőd lesz
2017. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Amúgy szerintem csapj a lovak közé. Találkozz valakivel, aki szimpatikus, nem muszáj egyből szexelni, majd kialakul a dolog...
2017. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2017. jan. 1. 10:56
 4/5 anonim válasza:
91%

Hát ismerkedj :P

17/f

2017. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Tudat alatt félsz a megbélyegzéstől és emiatt szólal meg benned az a valami, ami lényegében a tudat alatti éned és figyelmeztetni próbál arra, hogy emiatt negatívan fog elkönyvelni a környezeted. Nem a férfiaktól félsz, hanem a következményektől, ami azzal járna, ha összejönnél eggyel. Egy bizonyos kor után már előjönnek a jól ismert sablon kérdések, miszerint "na, hogy van az asszony?" meg "úton van-e már a gyerek?", ha pedig ezekre a válaszod az, hogy nem, akkor előjönnek a még kínosabb kérdések, vagyis "szereted-e egyáltalán a nőket?", ha pedig erre a válasz szintén nem, vagy legalábbis nem annyira, akkor jön a megbélyegzés, te pedig tudat alatt ettől félsz. Én úgy vagyok vele, hogy akivel el tudsz képzelni egy boldog jövőt, azzal gyere össze, azonban a többségi társadalom nem osztja ezt a véleményt és néhány kérdés után deviánsnak könyvelnek el és a társadalom szélére szorítanak. Sajnos ezt 30-on túl nem lehet titokban tartani, ezért van az, hogy a sok biszexuális a húszas éveiben kiéli a vágyait a saját nemével, aztán harminc után családot alapít és megállapodik, persze a vágy még ugyanúgy ott lesz bennük, de legalább megnyugatja őket az a tudat, hogy amikor volt rá lehetőség, akkor éltek vele és megtapasztalták milyen is.

Ez ellen nem sok mindent tehetsz, próbáld meg elfogadni ezt és lélekben készülj fel arra, hogy az emberek minden előzmény nélkül fognak ítéletet mondani feletted. Ennél többet sajnos nem tudok tanácsolni, remélem egy kicsit tudtam segíteni.

2017. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!