Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne "féljek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne "féljek" a fiúktól?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Nem tartom magam csúnyának, de ezernyi hibát feltudnék sorolni a külsőmön. Ezért lehet az, ha lép felém egy jó pasi, aki tényleg bejön egyszerűen megijedek. Folyton az lebeg előttem, hogy biztos feltűnnek neki ezek a hibák és kiábrándul belőlem. Tisztában vagyok vele, hogy nem minden a külső, de azért mindenki azt veszi észre először és nekem igenis fontos.

Most is ebben a helyzetben vagyok,hogy közeledik felém egy számomra tökéletes pasi és megijedtem tőle. Látszik rajta, hogy terembe jár tehát fontos neki, hogy hogy néz ki a teste. Rajtam van kb 5-6 kiló felesleg nem kőkemény a seggem és a combomon is van mit tapogatni. Régebben évekig egy modell kinézetű csajjal járt, ez még egyet dob a félelmemen.


Van erre valami "recept", hogy túllendüljek ezen a dilemmán?


Hangsúlyozom, hogy tudom, hogy nem minden a külső, de a kérdés most efelé irányul.


22/L


2014. júl. 13. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Először neked kell magadat elfogadni,amíg ez nem megy,ne várd senkitől hogy elfogadjon,,nem mondom hogy egyszerű, de ez a lényeg.
2014. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha zavar akkor javíts rajta.

Sport,3trend..

2014. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!