Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

Több fiú is volt, aki szeretett volna jobban megismerni, viszont senkinél nem éreztem azt, hogy lehetne több is. Most azonban egy olyan srácot ismertem meg, aki régen (mikor még nem beszéltünk) teljes mértékben az esetem volt, de végül csak most ismerkedtünk meg.

A probléma pedig az, hogy biszex vagyok. Önmagában nem okozna akadályt a kapcsolatunk kialakításában, de a lányokkal való "plátói szerelmemet" nem akarom és nem is tudnám feladni egy fiú miatt. Ez persze hülyeség, mert tudom, hogy lánnyal soha nem jöhetne össze barátságnál több, a környezetemben pár emberen kívül senki sem tudja, hogy a lányok is érdekelnek.

Jó lenne, ha el tudnék vonatkoztatni ettől az érzéstől, és végre esélyt adni a fiúknak is, mert habár úgy érzem, a lányok jobban érdekelnek, hosszútávon mégis szerencsésebb lenne fiúval megpróbálni. Ez a srác pedig helyes, aranyos, figyelmes, egy igazi főnyeremény.



2016. okt. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg vele
2016. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha plátói akkor nem kell feladni...mert nem történik semmi.

a gondolataid pedig csak tieid.

és ha szerelmes levelet írsz a Julinak meg arrol fantáziálsz hogy...az kit érdekel rajtad kívül.

ja és lehet hogy a pasi "kiveri" a fejedből a csajokat.

2016. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy inkabb lezbikus vagy? Csak a tarsadalom es a szuleid/csaladod elvarasa erdekeben erzed ugy hogy a fiukhoz is vonzodsz?
2016. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2:Ha egyáltalán meg tudnám szeretni, talán tényleg elfeledtetné ezeket a gondolatokat, viszont valamiért nem akarom elengedni ezt. Mindig van egy kis remény bennem, hogy talán összejöhet, de persze tudom, hogy esélytelen. Egyszerűen nem tudom, hogy élhetnék enélkül a részem nélkül.

Úgy érzem, a lányokkal más lenne, ha barátnőm lenne, nem gondolnék fiúra, csak ő kellene.

3: Már volt barátom, őt szerettem is, régebben pedig nagyon sok fiú tetszett külsőre. Nagyon remélem, hogy nem vagyok leszbikus, nem tudom, mit csinálnék akkor.

2016. okt. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!