Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, lányok! A ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, lányok! A ti szüleitek tudják rólatok, hogy mindkét nemet szeretitek?

Figyelt kérdés

Ha nem, tervezitek elmondani, vagy inkább jobb, ha nem tudnak róla?

Illetve, ha tudják, akkor mit szóltak hozzá?


2016. dec. 21. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudják. Legalábbis apámmal beszéltem róla. Örül, hogy nyitott vagyok, és elfogadta. Mást nem is nagyon tud kezdeni az infóval. Szerencsére nem egy csőlátású, vaskalapos ember.

24/L

2016. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyu tudja, hát nem tetszik a dolog. De nem tud vele mit csinálni, el kell fogadnia hogy ez van és kész.

18L

2016. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Majd ha lesz baratnom vagy valami alakuloban akkor majd elmondom nekik. Addig nem tervezek szolni nekik.

L

2016. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rólam tudják. Amikor elmondtam,azt mondták,hogy sejtették,és annyi jó van a rosszban,hogy csak bi és nem meleg vagyok.
2016. dec. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis én nem mondtam nekik, és nem is akarom..majd csak rájönnek egyszer.
2016. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rólam nem tudja az anyám, ahhoz, hogy felhozzam a témát, egy komoly barátnő és/vagy saját lakás kellene. Nem képes ezt az egészet komolyan venni, szerinte a mai fiatalok csak trendkövetésből vallják magukat LMBTQ-nak, és alapjáraton természetellenes dolognak tartja. Egyelőre semmi kedvem megvívni vele ezt a harcot.

18/L

2016. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!