Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj, ha tetszenek a herezacskók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tetszenek a herezacskók?

Figyelt kérdés

Heteró férfi vagyok, barátnőm is van, de pár éve észrevettem, hogy a szexfilmekben sokszor nézem a férfi szereplő tökeit is.


Szeretem a nőket, nem akartam soha azonos nemű élettársat, de gyakran előfordul, hogy hokizás közben elképzelem a legjobb barátomat, milyen lehet neki, tömzsi vagy lógnak-e a heréi, illetve maga a zacskója szőrös-e vagy borotvált, illetve hogyan mozoghat, ha szerelmeskedik a barátnőjével. Főleg lovaglás közben tetszenek a férfiak, ilyenkor odahajolnék és megnyalogatnám a tökét az illetőnek.


Többet nem akarnék, de ez izgat. Ez nagyon beteges? Másnak is vannak ilyen gondolatai?



2016. nov. 20. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen szerénytelen, dr. Spleen, a névválasztásod. Nem igazán találó.


Herezacskónak írják a biológiakönyvben, mert az a hivatalos neve. Egy tankönyvben nem fognak szlengben fogalmazni. Azt se írják, hogy dákó, hanem pénisz meg hímvessző. A here népies vagy szlengbeli elnevezése a tök. Ezért is írtam a kakas töke pörit, ami a kakas heréjéből készül.

2016. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

hasonlóan érzek mint a kérdező

Haveromnak hatalmas lógó zacsija van lejjebb lóg mint a farka pedig az se kicsi

Öltözőben néha előrehajol olyankor a lába közt látszik a szőrös zacsija

Nagyon kivánatos

2017. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állítólag nagy tökeim vannak, ráadásul extra sok szőr nő rá. Viszont régebben nagyon tudtak lógni, nagyon sokszor himbálóztak is, ám sajnos egy ideje már nagyon ritkán, csak, ha nagyon melegük van, többnyire inkább tömötten vannak. Nem tudom, miért, még nem tudtam megfejteni, hogy pl. összefüggésben van-e azzal, hogy edzem a pc-izmaimat, vagy hogy már nem vagyok olyan rettentő sovány, mint tinikoromban.
2017. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, ennyi. Egyáltalán nem beteges.
2017. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, hogy tetszik a másik férfi herezacskója. Legfeljebb nem hetero vagy, hanem biszex.
2017. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen burnyák a mai heteró kanok!
2017. okt. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!