Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen fotók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fotók tetszenek egy pasiról?

Figyelt kérdés

Mi előnyös és mi az, ami hátrány egy pasiról készült képen? Tudom, mindenki máshogy néz ki, ezért más beállítás az igazi, de nektek, nőknek, mégis milyen képek tetszenek a leginkább?

Azért kérdezem, mert szerintem egy kép alapján (legyen azon akár férfi, akár nő) nagyon sokat meg lehet tudni az illetőről.

Csak egy példa: akinek mondjuk minden képe egy tükrös szelfi, ráadásul még a fülében díszeleg egy oda nem illő gyémánt-kinézetű fülbevaló, az általában nem egy nagy észlény. Ugyanígy lányoknál a csücsörítős, csöcskidobós verzió. Tisztelet a kivételnek!

Szóval: mi az, ami szerintetek jó egy fotón? És ha tudnátok írni az előbbi példához hasonló következtetéseket, "típusokat", azt is megköszönném!

Kort írjatok, ha kérhetem!



2016. okt. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
amin látszik a sportkocsija
2016. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem ugyan az elvontabb, "különcebb" férfiak fognak meg, nem azok, akik fennakadnak egy kép elkészítésén, de az€rt leírnám az általános hibákat: ne pózolj apuci bmvje mellett, a motorod mellett, a haverod mellett, legalábbis ne minden képeden. Ne csinálj tükrös képet (lányoknál is halál előnytelen), ne feszíts minden képeden. Nyilván, ha esetleg buliba vagy, fotózkodj haverral, csinálj képet a kocsiddal/kocsidról, ha tényleg te dolgoztál meg érte, feszíts, ha foglalkozol a testeddel, de NE MINDEN KÉPEN. Magyarul: lehetsz büszke arra, amit elértél, de ne akard mindenáron letolni a csajok torkán. A legfontosabb mégis az, hogy ne pakolj fel magadról semmilyen közösségi felületre háromszáz ugyanolyan képet (főleg ne egyszerre), sőt, egyáltalán ne pakolj fel magadról túl sok képet.

Jobb, ha természetes vagy egy képen, amúgy sem kéne túlaggódni ezt a témát. Ja, képet szerkeszteni pedig lehet, sőt, adott esetben indokolt is (fényerő szempontból legalábbis), de ne rakj rá kiskutyát, kiscicát, szemüveges szmájlit, nyelvnyújtós szmájlit, ne rakj idézetet a képed közelébe (se rá, se alá, se fölé, se sehova), ez a lányoknál úgyszintén irritáló és pont ettől válik egy kép totál üressé. Tehát ne akarj túl sok infót belesűríteni egyetlen képbe, mert attól fog kongani az ürességtől.

Remélem tudtam segíteni. :D

L/22

2016. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*azért

(Utolsó voltam)

2016. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a semmit!


#2 Nos, ami engem illet, a kérdésem félreérthetőségét leszámítva pont nem vagyok olyan, aki fennakad egy kép elkészítésén, hisz hobbim a fotózás - bár azon belül inkább a tájképek készítése -, de azért néha lőttem már egy-egy portrét is. Sokkal inkább a kíváncsiság vezérelt a kérdés feltevésekor: vajon mások is ráhúznak-e hasonló bélyegeket egy-egy képről alkotott tulajdonosra, mint ahogyan én teszem?

Amiket leírtál, azok az én szememben is evidens dolgok, mondhatni teljesen egyetértek a véleményeddel! :) De ennek örülök, hisz akkor a feltételezésem, miszerint mások is "mögé látnak" a képeknek, igaznak minősíthető. Vagyis legalább már ketten vagyunk. :D Az viszont még továbbra is érdekelne, hogy milyen egy jó, pasiról készült kép!

Nagyon köszönöm a tartalmas válaszodat, ment a zöld kéz!

2016. okt. 9. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2es vagyok

Aha, világos. :) Szerintem egy portré pont attól lesz különleges, hogy teljesen őszinte. Ez azért is szerencsés, mert sokkal több embert meg lehet fogni vele, illetve az emberek sokoldalúak. Ha jó emberismerettel is rendelkezel, akkor olyan dolgokat is ki tudsz hozni egy-egy "modellből", ami esetleg az adott személy számára is meglepő, esetleg kimozdítja a komfortzónájából, mégis megtalálja benne önmagát. Egy jó fotós legnagyobb erénye, ha látja az adott emberben rejlő lehetőségeket. Egyrészt önbizalmat adhatsz nekik, másrészt önismeretből is fejlődhetnek általad. :D

2016. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Jól leírtad, logikus, köszönöm! :)
2016. okt. 9. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

szemből vagy oldalról izmos test

kockahas, szép vállak, karok és lábak

nem a fülbevalóját szoktam nézni

:)

2016. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a foto kell hogy tetszen akkor legyen jol exponalt, komponalt kep, es melysegelesseg legalabb 2.8-as. Ha a pasit kerdezed akkor a pasi kell tetszen onmagaban tokmind1 milyen minosegu a foto. Ahhoz viszont edes keves egy db foto egy db pasirol akarhogy nez is ki. A jo kulso sajnos nagyon keves persze ez a minimum (marmint hogy tessen nekem). De ha nagyon maskepp gondolkodik mint en se a jo minosegu foto se a jo pasi kulso nem elég...
2016. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy auto mellett pozolo pasi olyan mint egy nő aki a hajvasaloja mellett pozol. Ezek csak hasznalati targyak.
2016. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!