Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy csak nagyon kevés férfinak tetszenek a vékony nők?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok

Nem az anorexiasokra gondolok hanem azokra akiknek közepes vagy kicsi mellük, kerek fenekuk, keskeny derekuk van. De alapjában véve vékonyak (vékony láb, vékony kar, keskeny hát) na ertitek. Nem kisfiús, nem kislányos. De nem is nagy csöcsös faros combos nők.


2016. okt. 15. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert így van. Egy vékony nőt nem tekintenek szülésre alkalmasnak, csak egy-két menetre jók.
2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom kik mondják, de merő hülyeség. Én is az általad leírt alkatot szeretem a legjobban. Vagyis szép vékony combja, közepes vagy kisebb mellei vannak, kisebb popsival, meg az összehatás alapján vékonyabb.
2016. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi nőre gondoltam

Amugy nem egy nőt tudok aki nagyon vékony mindenoldalrol lapos es megis van 4-5 gyereke

2016. okt. 15. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
A dagik önvigasztalása, máskor nevesd ki őket szolidan! :)
2016. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
ezt a dagadt lusta igenytelen nok talaltak ki szerintem akik orulnek ha meg eljutnak a wc-ig aztan meg a hűtőig.
2016. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok-vékony lány, nekem ezt mondták, én ez alapján írtam, amit írtam és sok ember mondja a környezetemben is, hogy csak a kutyák játszanak...
2016. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak

A bunkó pasiknak meg az onbizalomhianyos noknek a véleményére ne adj

2016. okt. 15. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak gyakorin mondják. Mert tudják a srácok, hogy a gyk-s lányok 80%-a dagi és ha az ő s...üket nyalják ki akkor valószínűbb, hogy innen könnyebben párt találnak. Amúgymeg a vékoooony lányok a szépek :D
2016. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
#8 Nekem ez baromságnak tűnik, főleg ha innen molettebb lánnyal nem akarnék összejönni, akkor mindenki dicsérgessem itt őket a válaszokban?
2016. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A vékony kis mellü lányok aranyosak és szexik... imádom az ilyen nőket csak mostanában eltűntek :/
2016. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!