Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj, ha tetszenek a herezacskók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tetszenek a herezacskók?

Figyelt kérdés

Heteró férfi vagyok, barátnőm is van, de pár éve észrevettem, hogy a szexfilmekben sokszor nézem a férfi szereplő tökeit is.


Szeretem a nőket, nem akartam soha azonos nemű élettársat, de gyakran előfordul, hogy hokizás közben elképzelem a legjobb barátomat, milyen lehet neki, tömzsi vagy lógnak-e a heréi, illetve maga a zacskója szőrös-e vagy borotvált, illetve hogyan mozoghat, ha szerelmeskedik a barátnőjével. Főleg lovaglás közben tetszenek a férfiak, ilyenkor odahajolnék és megnyalogatnám a tökét az illetőnek.


Többet nem akarnék, de ez izgat. Ez nagyon beteges? Másnak is vannak ilyen gondolatai?



2016. nov. 20. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Engem pl az izgat fel amikor többes számba rakják és úgy mondják hogy "tökei"

Egy férfinek egy töke van és két heréje egy herezacskóban... mi ebben a felfoghatatlan?

2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom a zacsikat ... :) megértelek..
2016. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz rovatban vagy tököm töki.
2016. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én imádom ha szorosek és izzadtak...hmmm..kegyelenul izgi olyankor..
2016. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, kedves 1-es, miért leszel izgatott. A tök az a here. Legalábbis pár évvel ezelőttig még így volt, míg meg nem jelent a tudatlan fiatal generáció. Egy férfinak tehát, ha minden rendben van, tökei vannak.


Példamondatok:


Miközben kefélte a csaját, himbálóztak a hatamas tökei, hozzácsapódtak a nő gátjához.

Ezek itt igazi szőrös tökű gyerekek! (= kemény csávók)

Ne töketlenkedj már! (= ne légy olyan, mint aki kasztrálva van)

Finom ez a kakastöke pörkölt. (= kakashere)

2016. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:14

Akkor lapozz fel egy biológia könyvet és áruld el nekem, hogy miért hivják "herezacskónak" ha azok nem a heréid hanem a tökeid?

2016. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszoló szerintem is tudatlan, ami nem baj, tanuljon szegény. De hogy még hangoztatja is, na az az igazán bajos.
2016. nov. 20. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Licitálj! Halálom után a tiéd lehet a zacskóm! Ha eléggé sokat kínálsz érte!
2016. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tetszik, akkor ez tetszik. Bár szerintem egy merev pénisz szebb és izgatóbb, mint a herék. Feltéve persze hogy kellően hosszú és vastag, de ha igen, akkor tényleg elég férfias és egyben tiszteletet parancsoló látvány, még férfiként is ezt mondom.
2016. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg heterónak tűnsz...
2016. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!