Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan ujjazzam meg a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ujjazzam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Mindketten biszexuális lányok vagyunk és ő még szűz.Hogyan csináljam?Hogy kezdjem? Valaki le tudná irni részletesen? Ne mondjátok hogy csináljam azt ami nekem jol esik mert en nagyon durva tudok lenni.Es ne mondjatok hogy keresgessek ilyen kérdeseket itt.

2016. nov. 13. 12:56
 1/2 anonim válasza:
92%
Először nyald ki, aztan ha eleg nedves akkor egy ujjadat tedd be, es lassan, hogy neki ne fájjon, közben nyald továb, aztan ha élvezi akkor mehet meg egy ujj.
2016. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a lány feküdjön hanyatt, te a baloldalán, oldalt.

jobb kezed a fej alatt. balla tudod simizni,és tudtok smárolni is.

simizd ahol éred,cici,has, bugyi.

maradj a bugyinál.lassan nyuljbe alá.és csókold.

simizd érezni fogod,hogy egyre nedvesebb.na már elég nedves akkor belenyúlhatsz,elősször csak 1ujjal 3-4 perc után lehet 2,ujabb 3-4 perc lehet 3.

én nem rőltetnék többet,valszeg így is percenként fog orgazmust produkálni.


ha vevő rá akkkor utána puszlgasd végig a szájától egészen a puncijáig.


én így csináltam, nem volt panasz,de sajna nem engedte,hogy puncinpusziljam.

2016. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!