Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ujjazzam meg barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ujjazzam meg barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőmmel szex előtt előjátékozni, vagyis egyenlőre CSAK előjátékozni, hogy majd jó legyen idővel a szex. Barátnőmnek sose volt még orgazmusa, nem maszturbál, és kettőnk között is még csak most fog sor kerülni ilyesmi dolgokra. Eléggé kezdők vagyunk még, és addig nem szeretnénk szexelni, amíg kézzel nem tudunk egymásnak örömet okozni. (Neki már sikerült most én következek). Hogyan ujjazzam meg úgy, hogy orgazmusa legyen? Egyenlőre orális kielégítés kizárva, lassan haladunk. Ezért is szeretnék először kézzel orgazmust okozni neki, hogy a szexet is jobban kívánja idővel.

2016. ápr. 28. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jópofa lesz, hogy ő még csak támpontot sem tud adni, hiszen nem maszturbál és nem ismeri a saját testét, hogy mit és hogyan csinálj és majd elvárja, hogy te tudd mi a jó neki.
2016. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

előbb ujjazni, és ezzel- valószínűleg- átszakítani a szűzhártyáját, és csak utána nyalni?.... érdekes hozzáállás


ujjazni úgy tudod, hogy szemből bedugod az ujjad, kicsit behajlítod, és a hüvelyének a has felőli részén megkeresed a g pontját. ebben kell az ő segítsége is, ő tudja, hogy merre kellemesebb érzés számára. bár első alkalommal nem biztos, hogy az lesz, de próbálkozni kell. na, azt a pontot kell előbb finoman, majd egyre erősebben izgatnod. ( és ha már ott vagy, akkor nyalhatod is a csiklóját, hogy biztos kellemes legyen neki :-P )

2016. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy ha a barátnőd még soha nem maszturbált, és még soha nem volt orgazmusa, elég nehéz dolgod lesz, ha mindjárt ujjazással akarod kezdeni. Érdemesebb lenne előbb csikóorgazmussal kezdeni, akár neked, de inkább neki, saját magának.
2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a csiklóra. Ott könnyebb dolgom lenne. És azt hogyan izgassam?
2016. ápr. 28. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a felfogás, hogy sorjában haladtok, nem egyből szex.

Próbálj a csiklóját izgatni, de akár mellé is feküdhetsz, és így, mikor az egyik kezeddel izgatod a csiklóját, a másikkal tudod ujjazni is, és akár még csókolózni is tudtok. Én így szoktam.

Ha kérdésed van, privátban adhatok tanácsot, de a barátnőd kielégítése rád vár. :)

2016. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!