Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy ujjazzam meg a szűz...

Hogy ujjazzam meg a szűz barátnőmet hogy élvezze?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjaddal. Ki hitte volna...
2014. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy - egy szűz lány nem fogja élvezni.
2014. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második: ez nem igaz, a magad nevében beszélj.

Kérdező: Az a lényeg, hogy figyelj a barátnődre! Mondd neki, hogy szóljon, ha bármi rossz vagy fáj, és mondja, hogy mi neki a jó. Ha együttműködtök, akkor minden rendben lesz:)

2014. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"egy szűz lány nem fogja élvezni"....hát ez elég nagy hülyeség , rengeteg szűz lány ujjazza magát stb...
2014. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Khm... fiúklányok. Akkor mondom az ujjazáspártiaknak, hogy mivel nő vagyok - és én is voltam szűz, sőtmitöbb volt egy rakás szűz barátnőm, első kézből mondhatom az infót: a szűzlányok 95%-nak kellemetlen és/vagy fáj az ujjazás, mert igen kis százalékuk szűzhártyáján van akkora nyílás, hogy azt ujjazásnál ne bizgeréld. Márpedig ha bizgeréled, az kellemetlen. Ennyi.

De örülök azoknak, akiknek jó. Örüljenek ők is. :)

2014. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem inkább kinyalod? A csiklója a szűz lányoknak is ugyan olyan mint a nem szüzeknek! Azt biztos élvezni fogja. Feltéve, ha nem feszeng majd.
2014. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!