Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet meg erőszakolták barátnő...

Lehet meg erőszakolták barátnőmet?

Figyelt kérdés
Ami a tulajdonképpeni kérdésem volna hogy van egy barátnőm akivel már több mint egy éve együtt vagyunk . Régen történt vele egy sajnálatos dolog még 6 évvel ezelőtt ugyanis 2 sz*rházi mocskos cigány lefogta és a történet eddig maradt meg a fejében nem tudom hogy hála az égnek vagy sajnos. Ekkor 12 éves volt. Eddig úgy emlékezett hogy kiabált és mivel arra járt valaki ezért megúszta annyival hogy fogdosták de minap előjött a dolog megint és rádöbbent arra hogy lehet nem is velem vesztette el a szüzességét hanem ott. Több okból is gondolkodunk ezen egyrészt az 1. alkalomnál egyáltalán nem vérzett ami persze természetes lehet viszont hártyát mint olyat se nagyon láttam neki a nyílás közepén volt átlósan egy kis bőrdarabka ami elszakadt. Na már most ha valóban megerőszakolták tehát már nálam nem volt szűz lehetséges hogy mégis annak hihettük mivel az első együttlétünk és e között 5 év telt el. Nagyon fájt neki az első, sírt is össze tud húzódni a hüvelye annyira hogy már hiába nem volt szűz mégis ennyire fájjon neki? Lehet hogy tényleg akkor ott valami borzalmasat tettek vele? Nem nagyon emlékszik már konkrét dolgokra csak hogy lefogták. Nem tudom hogy lehetséges az hogy mégis szűz maradt e ezután és tényleg megúszta e akkor mert ami ott volt a hüvely nyílás közepén lévő bőrcsík az rögtön kettészakadt pont a közepén és akkor annak főleg ha erőszakolják akkor nem óvatoskodnak szóval tuti szétment volna. nem tudjuk eldöntetni hogy ott akkor ő megúszta a dolgot vagy pedig az idő elteltével összeszűkült volna annyira hogy úgy higgyük megúszta. Nagyon fontos lenne az értelmes válasz ugyanis azért itt nem holmi idétlenségről van szó. Előre is köszönjük szépen.

2014. júl. 28. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár megerőszakolták, akár nem, nagyon sajnálom szegényt, rohadt pocsék lehedt. Ezért is nem lennk nő:)

Nőnek lenni nehéz :/

Ami a kérdést illeti nem tudom. Az utcán fogták le? Ha igen akkor kicsi az esély. De ha el is hurcoltak ha egy rövid időre is akkor lehet hogy megbütykölték.

2014. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján szerintem nem erőszakolták meg. Komolyan így gondolom, de neki feltétlenül azt mondjad, hogy megkérdezted itt, és ezt válaszoltuk. ;)
2014. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Van egy ilyen agyi funkció, esetenként a sokk és lelki trauma miatt egyszerűen elfelejtheti a részleteket.

Lehet, hogy annyi év alatt így összeszűkült. Simán.

Szerintem ahelyett, hogy azon filóztok, hogy mi történt ott és akkor- amit nem csak hogy valószínűleg nem tudtok kideríteni, de barátnődnek rossz, fájdalmas emlék -inkább foglalkzzatok egymással és találjátok meg a szexualitás egészséges, élvezetes oldalát!

Sok sikert hozzá :)

2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy régi hídon történt maga az eset ami azóta már le lett bontva. Viszonylag elhagyatott volt a környék reggel mentek volna suliba egy barátnője megkérte hogy várja meg ott a 2 haverjával vagyis 2 re emlékszik lehet 3 és amíg a csaj elment addig történt télen.
2014. júl. 28. 23:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Aki 4. ként írt tehát akkor szerinted megerőszakolták volna akkor? csak azt nem értem hogy ott akkor az a valami ami lehet esetleg a hártyája volt csak éppenséggel annyira kicsi vagy csak annyiból állt volna akkor hogy-hogy megmaradt éppen? amúgy a kapcsolatunkkal nincsen gond nagyon és feltételek nélkül szeretjük egymást csak felforgatta egy picit a dolgot mert szegény azt hitte én voltam neki az első és hát én is ebbe a hitbe éltem eddig és nekem is szar érzés azért főleg hogy egy ilyen korcs faj mocskolta be...
2014. júl. 29. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de nekem úgy tűnik, hogy inkább azzal foglalkozol vajon szűz volt e a csajod, minthogy tényleges az érdekelne meg lett e erőszakolva... Mit szeretnél ebből kihozni?
2014. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem miért lényeg ez neked! Inkább azt erősítsd benne hogy te mennyire szereted őt és hogy nem számít mi volt régen! Összpontosítsatok inkább a jelenre, ne boncolgassátok a múltat!
2014. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem álljatok úgy a dologhoz, hogy te voltál neki az első. Ha megerőszakolták, ha nem te vagy az, akivel valóban leakart feküdni és innentől kezdve nevezhetitek ezt elsőnek.


Valószínűleg csináltak vele valamit, mert nem hiába nem tud visszaemlékezni arra az esetre. Elég nagy trauma lehetett és ezért nem emlékszik rá, legalábbis én így gondolom.

2014. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen, össze. Nekem minden alkalommal fáj az első pár pillanat (pedig heti 2-3x minimum szeretkezünk).


És akkor mi van, ha fizikailag ott vesztette el? Lelkiekben viszont veled. Jól tennéd, ha ilyen hlye filozofálgatás helyett SEGÍTENÉL a barátnődnek, pl. szakembert keresni.

Nem még inkább belekényszeríteni ebbe a "vajon mi volt ott?" kérdéskörbe. Mert jelenleg ezt teszed. Annyira tudni akarod, te voltál-e az első, hogy az érzéseit figyelmen kívül hagyva faggatózol meg filozofálgatsz.

2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Honnan a francból tudjátok hogy nem az érzéseivel foglalkozok? Ez elég érdekes én csupán arra lettem volna kíváncsi hogy szerintetek történt e ott valami az hogy mi zajlik nálunk az életbe azzal semmi gond nincs teljesen rendben van lelkileg mindig ott vagyok neki ah kell mindent megteszek és bármikor számíthat rám ja és ráadásul kíváncsi lennék hányan lennék képeske csak fele annyit megtenni azért hogy megszerezzen egy nőt nem pedig meg is tartani is eljutni vele idáig. Szánalmas ez a felfogás hogy ahelyett hogy segítenétek inkább a torkomnak ugrotok. Ja meg igen kissé arra voltunk nem csak én hanem ő is kíváncsi hiszen nem lelki segélyért fordultam ide hanem ezért. Hihetetlenek vagytok de azért köszönöm.
2014. júl. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!