Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitásból ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitásból ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok... És azt hiszem szerelmes... De azt gondolom, ez nem jó így, ebből ki kellene gyógyulnom valahogy. Ha randizok fiúval, sikerülhet?
2016. aug. 23. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd mocskosnak magad. Élvezd ki ,jól fog esni. Csak okosan ,ennyi.
2016. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartom lehetetlennek. Lehet valami feloldatlan trauma miatt lettél biszexuális (na, most meg leszek kövezve azok által, akik szerint génben van a biszexualitás lol, pedig ilyen nincs, maximum a ferde hajlam van a génekben). Ha elmész egy pszichológushoz, akkor lehet segít a trauma feldolgozásában. De lehet nem trauma miatt van, hanem igazából nincs rá ésszerű magyarázat.

Ha akarod, el is fogadhatod magad.

2016. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg férfi létemre tegnap úgy lesz*ptam egy pasit, az élvezettől azt se tudta, hol van. :D Na és? Neki jól esett. Nekem jól esett. Másnak nem okoztunk ezzel rosszat. Akkor meg?

Mocskos dolog? A mocskos dolog az, amikor valaki kihasznál, megd*g, aztán eldob. A mocskos dolog az, amikor valaki játszik az érzéseiddel, megcsal, játszadozik veled. Az, hogy két ember jól érzi magát, szeretik egymást, vagy egyszerűen csak olyasmit csinálnak, ami mindkettejüknek rohadt jó érzés, az minden, csak nem mocskos.

Ébredj fel kislány, elmúlt már szerencsére a középkor! De ha már a korokról van szó, nézz utána, ki volt Szapphó! Ő sem érezte mocskosnak magát. :)

2016. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van biszex barátom lány, aki most élettársi viszonyban van egy leszbikussal. Szerelmes belé és nem érdekli, hogy fiú e vagy lány, őt személyként szereti.


Ha nagyon nem akarod, hogy lánnyal jöjj össze, akkor hajts csak fiúkra. Ha tényleg biszex vagy akkor ott is simán találsz magadnak párt!


(És max ha már van egy fix párod akkor hármasozzatok, így kiélheted azokat a vágyaidat is. :)

2016. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát mindig is a lányok tetszettek jobban.

Van egy srác, de valahogy nem mozgat meg bennem semmit. Kedves, udvarol, vicces, helyes is, de ... Nem tud érdekelni.

Viszont az a lány... Esz a féltékenység, mar a düh (magamra vagyok dühös) és annyira tud hiányozni!

De úgy érzem, hogy ez nem jó...

2016. aug. 25. 13:39
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült.
2016. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dr. Kangörcs ***** válasza:
100%

Ezek szerint neked a fiúkkal való kapcsolatod inkább csak szexuális jellegű.

Ez esetben viszont butaság lenne ennél többet magadra erőltetni.

Érezd jól magad, és szexelj, amennyit csak akarsz. :)

2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A férfi is tud izgagó lenni, igen De ez a lány sokkal több. másabb, mint az összes fiú/férfi, akivel valaha jártam.
2016. aug. 25. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!