Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Full passzív biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full passzív biszexuális férfiként milyen egy hetero kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lehetne?
2016. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert az ágyban ugyanazt nem tudja megadni
2016. jún. 29. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Én például férfiakkal passzív vagyok, nőkkel meg domináns. Pont azt szeretem, ha azt csinálja velem egy férfi, mint amit én a nőkkel. Mivel másfajta örömöt okoz egy nő és mást egy férfi, így nem is hiányolom egyikből a másikat.

Bár igaz a barátnőm is meg szokott dugni felcsatolhatóssal, de azt ő is élvezi :-D

2016. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom elképzelni.


Én ugyanazt szeretem csinálni a nőkkel, amit a férfiakkal is. Szopatni őket és belebújni a lyukukba a farkammal.

2016. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz olyan nőt találni aki ezt igazán elfogadja.A biszex probléma itt kezdődik.Ha mégis akarsz egy nőt akkor titkolod és már megint nem vagy egész.Esetleg később kiderül és akkor minden borulhat.Vagy csak annyi érdekli hogy neki mindegy ha hűséges maradsz.Persze ha így teszel szép lassan meghasonlasz.Ha meg keresel egy pasit azzal ugyan ilyen ez a játszma.

Tehát ez egy ördögi csapda amiből nem látom a kiutat.

2016. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én pont így élek házasságban
2016. júl. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy ahogy mondta az előttem szóló ez egy ördögi csapda, annak kéne utána járnod, hogy miért kell neked kétféle ember egy nő és egy férfi, az egód mindig azt akarja hogy valaki mást szeress mint saját magad mindig újabb és újabb kaland nem jó a nő akkor jöjjön a férfi nem jó a férfi akkor jöjjön a nő és csak hajszol hajszol amíg ki nem üresedsz teljesen lelkileg és nem vagy önmagad, sose lesz elég megájt kell parancsolnod magadnak és leállítani ezt a baromságot magadba.
2016. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!