Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transzexuális lányok, szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzexuális lányok, szokott nektek egy éjszakás kalandotok lenni, vagy valamiféle barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kinek a társaságát keresitek inkább, a lányokét vagy fiukétÁ?

2016. jún. 15. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Aki csini hölgynek öltözik, az azt szeretné, ha úgy is bánnál vele! Én gyárilag nő vagyok, hidd el, ha egy csajszi kicsípi magát, az bizony férfit keres! :) Lehet hogy a csajokkal indul útnak, de akkor is nő, hódításra vár!
2016. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hetero transzvesztita pasik meg a leszbikus csajok meg le vannak sz..., ugye, kedves első? :)
2016. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:
100%
2.: Én az alap feltevéssel is vitatkoznék.. lehet csak nem szeret trógerül kinézni az adott lány/nő. :D
2016. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam csinin öltözni, akkor is ha csak elmegyünk valahová barátnőkkel beszélgetni egy ital felett stb és nem pasizni megyek, nyilván akkor kevésbé csípem ki magam, mint amikor pasit akarok. Barátnőkkel megyek jó esetben meg haza pasival :P

Szexelni csak pasikkal szoktam, csak női szerepben. Volt már egy éjszakás kalandom is meg barátság extrákkal, szeretem a szexet, a vibrátorokat unom, így ha nincs kapcsolat kell valami.

Általában ha nincs barátom, akkor igyekszek kialakítani egy barátság extrákkal kapcsolatot.

25/travi

2016. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!