Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nehéz helyzetben vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aruka kérdése:

Nehéz helyzetben vagyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe hónapokkal ezelőtt beleszerettem, de akkor még heteronak vallottam magam mert csak fiúk után érdeklődtem. Vele a csók is megtörtént, de a szüleim eltiltottak minket egymástól, és megbántottam csak hogy ne keressen többször. Utána hónapok teltek el úgy hogy csak rá gondoltam, és szenvedtem a hiányától. Azt mondtam édesapámnak, hogy ha ismét felkereshetném , barátként tudnék ránézni. Jelenleg is beszélgetünk, és találkozunk is. Szerintem már nem vagyok belé szerelmes, párja is van. De vágyom az érintésére, és megint ott tartunk mint először. Szüleim bizalmát elveszítettem, hazudok, és őt is tönkre teszem. Hogy tegyem egyenesbe a kapcsolatunk, úgy hogy ne kelljen megint elválnom tőle?


Bocsánat a regényért. És előre köszönöm a válaszokat.



2016. márc. 25. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha elkoltozol otthonrol esetleg osszekoltoztok!

Mindenkitol fuggetlenul legyetek!

Szerintem csak ugy lesz az amit szeretnel...

2016. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igazából gondoltam is rá, hogy csak úgy lelépek. De akkor sok mindent tönkre tennék, és valószínűleg megbánnám. Onnantól kezdve többet nem fordulhatnék azokhoz az emberekhez akik mindig mellettem voltak akármennyire is kibírhatatlanul viselkedtem. Tehát ennek nagy súlya lenne..És csak a vágyakért..
2016. márc. 25. 14:26
 3/6 Dreamer88 ***** válasza:
95%

Egy nagy kérdés még hogy a másik lány is így érez-e irántad.

Először szerintem ezt próbáld kideríteni mielőtt bármi máson gondolkodnál.

2016. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondja, hogy belém van esve, és kíván, máskor meg hogy simán élni tudna mellettem barátként is. Ő sem tudja talán, hogy mit akar.. Se veled se nélküled... :/
2016. márc. 25. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

1. Beszélj a szüleiddel és értesd meg velük, hogy biszex vagy. Ha ez nem lehetséges, akkor kerüld a témát a szüleiddel és inkább ezeket a dolgokat tartsd titokban és "menj az egyik barátnődhöz" aludni, ha "csajozni mész".

2. Egy bármilyen kapcsolat csak és kizárólag az őszinteséggel együtt működik. Lehet, hogy a másik csaj bevállalja a párja mellett, hogy veled is lesz. Ha ez nem fér bele, akkor pedig egyértelmű lesz a helyzet, le kell mondanod róla.


29F

2016. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyukámék azt mondták hogy ne soroljam be magam mert még egy fiúval sem jártam. És nem fogok nekik folyton hazudni de köszönöm a tanácsot.
2016. márc. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!