Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj ha fiatal fiúként érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fiatal fiúként érdekel a rabszolgásdi?

Figyelt kérdés
szeretem ha csicskáztatnak, nyalnom kell a seggeket stb...

2016. jún. 4. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj elég sok aktív élvezi ha domináns lehet, bár az hogy nyalják a seggem személy szerint pont nem érdekel, és nem is erre utasítanék srácot ha ilyen alá-fölérendelt viszony lenne a szexben.
2016. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 October15 ***** válasza:
69%
TÖKÉLETES. Téged érdekel a rabszolgatartás intézménye nekem meg van egy kis kertem!. Na?!:D
2016. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1-es miket parancsolnál tőle? 2# megyek kapálni XD
2016. jún. 4. 22:01
 4/16 RRR ***** válasza:
100%

nem

illesz az országba:XD

2016. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es mire gondolsz? :DD
2016. jún. 4. 22:02
 6/16 October15 ***** válasza:
76%
De csak akkor ha előtte jól lebarnulsz.. felhívom egyik volt oszt. társam kérek tőle egy karikás ostort aztán ültetünk gyapotot. :D
2016. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagy kertem van :D

Jöhetsz,utána meg a házat kell kitakarítsd ,remélem szeretsz ablakot is pucolni :)

N.

2016. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem állok neki ide leírni, főleg, hogy igen mióta van meleg kategória még több homofób van benne akinek minden élvezete, hogy ide kommentelhet csak már nem teheti hozzá, hogy jaj miért nincs külön homo kategória hogy ne kelljen látnia az ilyen kérdéseket.

1-es voltam.

2016. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 October15 ***** válasza:
71%
Amúgy ez a biszex kategóriában van.. :D Az még bocsánatos bűn [csak vicceltem, az is kamra :D sry ma nagyon pihent vagyok..] amúgy meg még mindig nem a fiú-fiú részén trollkodunk hanem azon, hogy nem sikerült megtalálni az ide illő szót. :D
2016. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel lehet, sőt szokták is rabszolgának hívni vagyis inkább az angolban jellemző hogy a slave szót használják. De ettől még ha az embert az alá-fölérendelt viszony érdekli lehet ezt a szót használni nyugodtan.
2016. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!