Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal fiú vagyok, baj ogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiú vagyok, baj ogy nagyon érdekel a BDSM, kikötözősdi, rabszolgásdi?

Figyelt kérdés
ja és a seggnyalás
2015. dec. 20. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha jól csinálod, a lányok szeretni fognak.

Csak ne bénázd el értelmetlen hülyeségekkel. Néhány gyakorlati jótanács:


- Ne akard, hogy a lány is próbálja ki, amit te élvezel, csak azért, mert jól esne a lelkednek. Ne kompenzálj, de fogd fel úgy, hogy ez "női szerep", mert a lány megalázónak fogja érezni, hiába te leszel a rabszolga.


- NE kerüld el a szexet, azt, hogy a lány fizikailag is kielégüljön. Sok BDSM kedvelő fiú élvezete kimerül abban, hogy korbácsolják meg, illetve szeret csizmát nyalni, lábat nyalni (ez még jó is lehet), és közben azt hiszi, hogy a nők szadisták és azt élvezik, a kínozhatják a férfit.


Egy nő szexuális legnagyobb ingerközpontja a csikló, hüvely és a popsi (de inkább csak KÍVÜL), ezeket ne hagyd ki a kényeztetésből. A domináns nők a klasszikus szexet is nagyon szeretik, azt fogd fel úgy, hogy te adod oda magad nekik. :)

2015. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, NE(!!!!!!!) fogd fel úgy, hogy "női szerepet" élsz át. :)
2015. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
és ne rakj már ki napi 5 kérdést erről.
2015. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik neked is és a másik félnek is, nincs vele semmi baj.
2015. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Nekünk nem gáz, de keress fel egy orvost.
2015. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös! Ment a zöld pacsi, kérdező kicsit nézesd meg magad! Szerintem ettől nem vagy férfi, mert rz izgat hogy másnak becsicskulj! Határozottság az néha kell!!!!!
2015. dec. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond! Engem érdekelnél:)
2015. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!