Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből látható egy fiún, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látható egy fiún, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan dolgokra, mint beszéd, hajviselet, öltözködés, mozgás, stb. Milyen módokon lehet - akár az itt felsorolt dolgokat figyelembe véve - észrevenni, hogy egy fiú biszexuális?

2016. jún. 1. 16:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
Meg akarja dugatni magát veled
márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
“úgy kitágult a pupillája amikor kezet fogtunk és olyan volt az arckifejezése, hogy sose felejtem el.” Ez érdekes, mert a pupilla tágulása vagy szűkülése a fényviszonyok függvénye, nem? Sötétben kitágul, erős fényben egészen kicsire össszehúzódik.
márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy másoknak lejön-e, hogy kiért, de “piperkőc” stílusom van, ami az öltözködést illeti.


Azaz színben minden mindennel összepasszol.

Ennek tetejébe gyűrűt hordok, ami kiegészítőként megkoronázza az outfitemet.


Viszont nem viselkedek feminim módon.

Fogalmam sincs, mi jön át kinek, pár éve elkezdtem a ruhatáramat szettekre lecserélni, és mostmár nem tudok máshogy öltözni.


Home officeban mackónadrágban tolom…

márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Oltozobe negykezlab pucsit es azt mondja “dugjá meg”
ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!